گوشی‌های پیکسل 4 و پیکسل XL 4 با کدنام‌های Coral و Flame در حال توسعه هستند

از آن‌جایی که روز به روز از مدت زمانی که تا رونمایی از پرچم‌داران جدید کمپانی گوگل مانده است کمتر می‌شود و به رونمایی پرچم‌داران این کمپانی نزدیک‌تر می‌شویم شایعات و اخباری که در زمینه این گوشی‌های هوشمند منتشر می‌گردند نیز افزایش پیدا کرده است.

یکی از این اخبار و شایعاتی که در زمینه پرچم‌داران کمپانی گوگل یعنی گوشی‌های پیکسل 4 و پیکسل XL 4 منتشر شده است به لو رفتن کدنام‌های این گوشی‌های هوشمند اشاره دارد. این خبر مبنی بر لیستی است که در اختیار 9to5Google قرار گرفته بوده است چراکه در این لیست دو کدنام برای دو گوشی هوشمند که ناشناس هستند دیده شده است. البته این کدنام‌ها تنها در این لیست دیده نشده‌اند بلکه آخرین بار در نسخه بتای گوگل نیز مشاهده شدند. براساس این کدنام‌ها گوشی پیکسل 4 دارای کدنام Coral و گوشی هوشمند پیکسل XL 4 دارای کدنام Flame  است.توسعه گوشی‌های پیکسل 4 و پیکسل XL 4

با توجه به چنین کدنام‌هایی که برای گوشی‌های هوشمند مذکور از سوی کمپانی گوگل انتخاب شده است، اینطور به‌نظر می‌رسد که کمپانی گوگل تغییراتی را در کدنام‌هایی که از این پس انتخاب می‌کند اعمال کرده است چراکه از گذشته تاکنون کمپانی گوگل، کدنام‌های محصولات سخت‌افزاری خود را براساس نام ماهی‌ها انتخاب می‌کرده است اما اکنون از کدنام Flame برای گوشی هوشمند پیکسل XL 4 استفاده کرده است.

در زمینه کدنام کورال که برای گوشی هوشمند پیکسل 4 در نظر گرفته شده است باید بگوییم که در گذشته این کدنام برای یکی از محصولات ناشناس گوگل در بنچمارک گیک بنچ نیز حضور داشته است اما اکنون با اخبار و احتمالاتی که در این زمینه وجود دارد می‌توانیم این احتمال را بدهیم که این کدنام کورال همان کدنام گوشی پیکسل 4 است.

براساس اطلاعات و اخباری که در زمینه گوشی پیکسل 4 در بنچمارک دیده شده است، این گوشی هوشمند از یک تراشه اسنپدراگون 855 بهره‌مند خواهد بود که دارای 6 گیگابایت رم است. متاسفانه اخبار و اطلاعات بیشتری در زمینه این پرچم‌دار کمپانی گوگل و همچنین پرچم‌دار گوشی دیگر آن یعنی گوشی پیکسل XL 4 منتشر نشده است.توسعه گوشی‌های پیکسل 4 و پیکسل XL 4

این دو گوشی هوشمند در اواخر سال میلادی جاری به طور رسمی توسط کمپانی گوگل معرفی خواهند شد.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.