سرانجام حالت اختصاصی عکاسی شب به دوربین گلکسی اس 10 سامسونگ آمد

اگر قصد خریدی یکی از جدیدترین پرچمداران سامسونگ، یعنی خانواده گلکسی S10 را دارید، احتمالاً در جریان این موضوع هستید که این گوشی‌ها به‌طور پیش‌فرض برای عکاسی در شب، حالت اختصاصی ندارند. البته گلکسی اس10های سامسونگ در همان زمان دارای ویژگی “Bright Night” بودند، اما این خود دوربین بود که تصمیم می‌گرفت چه زمانی از این ویژگی استفاده کند و اغلب در شرایط بسیار تاریک از آن استفاده می‌شد. به‌طور کلی حالت‌های عکاسی مخصوص شب در گوشی‌های هوشمند برای عکاسی در محیط‌های کم نور در نظر گرفته شده‌اند و معمولاً همه چیز در این مُد به‌صورت خودکار انجام می‌گیرد. حالت جدید عکاسی دوربین اس10 اما Bright Night نام ندارد و در برنامه دوربین با نام ساده Night قابل شناسایی است.

گلکسی اس10های سامسونگ دارای حالت عکاسی شب شدند

پیش از این شایعه شده بود که در اواخر ماه اپریل یا اوایل مِی حالت اختصاصی شب ارائه خواهد شد، اما حالا این آپدیت برای تمام گوشی‌های گلکسی S10 در سراسر جهان عرضه شده است. براساس گزارشی که وب‌سایت SamMobile منتشر کرده، این آپدیت به همراه پچ امنیتی ماه اپریل در کهکشانی‌های پرچمدار آمده و خبرهایی از دریافت آن در سوئیس به گوش رسیده و انتظار می‌رود این آپدیت در روزهای پیش رو برای تمام گلکسی اس10ها در دیگر کشورها عرضه شود.گلکسی اس10های سامسونگ دارای حالت عکاسی شب شدند

با حالت اختصاصی عکاسی در شب (Night mode)، کاربران گوشی‌های گلکسی S10 می‌توانند اختیار عمل بیشتری در عکاسی با نوردهی طولانی‌تر باشند. اگر این یک قابلیت کاملاً جدید نیست. حالت شب به کاربر اجازه می‌دهد تا به طور دقیق انتخاب کند که در شرایط کم ‌نور از آن استفاده کند، یعنی شما این اختیار را خواهید داشت که در صورت عدم تمایل به استفاده از Night mode، خودتان با تنظیمات دستی در محیط‌های کم نور عکاسی کنید.

هنوز مد جدید عکاسی دوربین اس10 سامسونگ مورد آزمایش و بررسی کارشناسان قرار نگرفته است، اما در آینده‌ای نزدیک درخواهیم یافت که آیا این حالت واقعاً کیفیت عکاسی شب را ارتقاء می‌بخشد و یا آپدیتی بی‌استفاده خواهد بود.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.