تماشا کنید: تست مقاومت P30 Pro – پرچمدار جذاب هوآوی

هوآوی در اوایل فروردین از پرچمداران جدید خود، خانواده P30 رونمایی کرد. P30 Pro نسخه گرانقیمت‌تری می‌باشد که با امکانات بالاتر در مقایسه با نسخه استاندارد ارائه شده است. طراحی زیبا، سخت‌افزاری قدرتمند و دوربینی فوق‌العاده همگی از ویژگی‌های پرچمدار جدید هوآوی به حساب می‌آیند، اما P30 پرو تا چه اندازه دستگاه مقاومی است؟ برای یافتن پاسخ این سوال مانند همیشه به سراغ زک نلسون و کانال یوتیوب او، یعنی JerryRigEverything می‌رویم که در جدیدترین ویدئوی خود به سنجش میزان مقاومت پی30 پرو در برابر شکنجه‌های خود پرداخته است.

تست مقاومت P30 Pro هوآوی

این تست مانند روال همیشگی ویدئوهای تست مقاومت زک نلسون با آزمون خراشیدگی انجام می‌شود. میزان مقاومت نمایشگر و قاب پشتی و لبه‌های گوشی با اجسام تیز با میزان سختی متفاوت سنجیده می‌شود. البته این بار آزمون کمی متفاوت‌تر است. نسخه‌‌ای که زک برای بررسی در اختیار دارد، به رنگ آبی (Breathing Crystal) است و زک از این فرصت نهایت استفاده را کرده است تا همه شخصیت‌های کارتونی و فیلم را که رنگی مشابه با این گوشی دارند با لحن منحصر به فرد خود یادآوری کند.

در دومین مرحله از آزمون نمایشگر این گوشی در برابر شعله آتش قرار می‌گیرد تا میزان مقاومت آن در برابر حرارت مستقیم سنجیده شود. آزمونی که نتیجه آن کمی متفاوت با آن چیزی بود که پیش‌تر در گوشی‌های پرچمدار دیده بودیم. در مرحله سوم زک نلسون میزان مقاومت حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر گوشی را برابر خراشیدگی مورد سنجش قرار داد. در نهایت این آزمون با تست خمیدگی که توسط دستان او انجام می‌شود، به پایان می‌رسد.

اگر به‌خاطر داشته باشیم، P20 Pro در آزمون مقاومت سال قبل دچار شکستگی شد. به‌نظر شما پرچمدار جدید هوآوی در برابر شکنجه‌های زک نلسون از خود مقاومت نشان می‌دهد یا به سرنوشت برادر بزرگتر خود دچار خواهد شد؟ برای یافتن پاسخ این سوال، از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی تست مقاومت P30 Pro هوآوی را تماشا بفرمایید و نظرات خود را درخصوص آن با ما به اشتراک بگذارید. (لینک دانلود ویدئو)

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • Mohammad

    عالی بود صفحه نمایشش دربرابر خش خوب بود، فریم فلز دور گوشی مثل اس 10 پلاس بود،پشتش که عالی بود اصلا خش نیافتاد، صفحه نمایشش در برابر حرارات متوسط رو به ضعیف بود، مقاومت در برابر شکستگی که بی نظیر بود (چه صفحه نمایش چه پشت گوشی) اصلا نشکست که هیچ حتی تکون هم نخورد. نتیجه عالی بود کیفیت ساختش عالیه

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.