ال‌جی پتنت دوربین‌های سلفی سه‌گانه را به ثبت رسانده است

ال‌جی پتنتی برای گوشی هوشمند خود به ثبت رسانده است که براساس تصاویری که از آن منتشر شده به‌نظر می‎رسد این دستگاه دارای سه دوربین در عقب و سه دوربین در جلو باشد. این پتنت در WIPO (سازمان جهانی مالکیت معنوی) به ثبت رسیده و روز جمعه اسناد آن منتشر شده است.

طراحی گوشی آینده ال‌جی با 6 دوربین

از آنچه که در تصاویر مشخص است، این گوشی دارای ناچی تقریباً مستطیلی شکل در قسمت بالایی نمایشگر است که سه دوربین در آن ناحیه جای گرفته‌اند. درخصوص عملکرد و کاربرد هیچکدام از این دوربین‌ها توضیحاتی ارائه نشده است، اما می‌توان حدس زد که یکی از آنها دارای لنز استاندارد و دیگری فوق عریض است و سنسور سومی احتمالاً ToF خواهد بود. البته ممکن است که به این صورت هم نباشد، اما از آنجاییکه گوشی LG G8 دارای سنسور ToF است، این ترکیب محتمل‌ترین حالت برای گوشی آینده ال‌جی با دوربین سلفی سه‌گانه است.پتنت گوشی الجی با دوربین سلفی سه گانه

باتوجه به آنچه که از تصویر فوق در رابطه با طراحی این گوشی می‌توان درک کرد، این احتمال بسیار بالا است که گوشی مورد نظر جانشین LG V50ی باشد که چند ماه پیش در نمایشگاه MWV معرفی و رونمایی شد. نمای پشتی این گوشی با چیدمان افقی دوربین‌های سه‌گانه آن را بسیار شبیه به LG V50 کرده است. در واقع طراحی کلی بسیار شبیه به پرچمدار فعلی ال‌جی به نظر می‌آید.

لبه سمت چپ گوشی دارای همان کلیدهای جداگانه تنظیم صدا و کلید اختصاصی Google Assistant است. در لبه سمت راست کلید پاور گوشی در راستای اسلات سیم‌کارت و کارت حافظه جای گرفته است. حتی در لبه بالایی گوشی هم مانند LG G8 و V40 هیچ عنصر خاصی قرار ندارد.

به غیر از دوربین‌های سه گانه سلفی، یک تفاوت کلیدی دیگر وجود دارد و آن نبود جک 3.5 میلیمتری هدفون است. آیا این بدان معنی است که ال‌جی هم به کمپین حذف کنندگان این پورت پیوسته است؟ شاید در حال حاضر پاسخ این سوال منفی باشد، اما از آنجاییکه حذف این جک هدفون محبوب به ترندی میان سازندگان گوشی هوشمند تبدیل شده، ممکن است در آینده شاهد این اتفاق باشیم.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.