سامسونگ عرضه گلکسی فولد در آمریکا را هم به تعویق انداخت

سامسونگ پس از به تعویق انداختن مراسم‌های رونمایی از گوشی Galaxy Fold در آسیا، تأیید کرد که گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را در تاریخ 26 اپریل که قبلاً آن را اعلام کرده بود، در ایالات متحده رونمایی نخواهد کرد.

پس از آنکه تعدادی از معروف‌ترین بررسی کنندگان گجت‌های دیجیتال با گلکسی فولد سامسونگ و نمایشگر تاشوی آن به مشکل خوردند، سامسونگ در اولین اظهار نظر خود اعلام کرد که برنامه‌ای برای به تأخیر انداختن زمان عرضه این گوشی در بازار آمریکا نخواهد داشت. اما حالا نشریه وال استریت ژورنال گزارش داده است که سامسونگ زمان جدید عرضه این محصول را "در هفته‌های آینده" اعلام کرده است. این یعنی تمام 2000 نفری که گوشی Galaxy Fold سامسونگ را در ایالات متحده پیش‌خرید کرده بودند به این زودی‌ها دستگاه خود را دریافت نخواهند کرد. البته سامسونگ به شخصه به تمام افرادی که گلکسی فولد را پیش خرید کرده‌اند، ایمیلی ارسال کرده است و در خصوص تأخیر دستگاه به آنها اطلاع داده است:

هفته گذشته ما تعدادی از اولین دستگاه‌های تولید شده را به دست بررسی کنندگان در ایالات متحده قرار دادیم. تعداد زیادی از آنها متوجه پتانسیل بالای محصول جدید ما شدند و آن را با ما به اشتراک گذاشتند؛ اما تعداد کمی نیز با مشکلاتی مواجه شدند. ما می‌خواهیم که کاربران ما بهترین تجربه کاربری ممکن را داشته باشند، که به همین دلیل و پس از بازخوردهای اولیه، ما تصمیم گرفتیم تا زمان عرضه گلکسی فولد را تغییر دهیم تا بتوانیم از استاندارهایی بالایی که از ما انتظار می‌رود اطمینان حاصل کنیم.

امکان لغو خرید گلکسی فولد هر زمان که بخواهید

سامسونگ همچنین اعلام کرده است که مشکلی برای گارانتی کاربرانی که گلکسی فولد را پیش خرید کرده‌اند نخواهد بود و این گارانتی از زمانی فعال خواهد شد که گوشی در اختیار آنها قرار بگیرد. غول کره‌ای دنیای فناوری جهان وعده داده است که در به‌روزرسانی آینده خود در خصوص زمان دقیق ارسال این دستگاه‌ها که در حدود 2 هفته دیگر خواهد بود، اطلاع‌رسانی می‌کند. البته جالب است بدانید که کاربرانی که گلکسی فولد سامسونگ را پیش‌خرید کرده‌اند، هر زمانی که بخواهند، پیش از ارسال این گوشی برای آنها، می‌توانند خرید خود را لغو کنند.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.