تماشا کنید: در تست سرعت گلکسی S10+ و P30 Pro کدامیک برنده‌اند؟

به‌طور کلی مقایسه سرعت گوشی‌های هوشمند یکی از آن دست کارهای پر حرف و حدیث است که نتایج آن گاهاً مورد قبول همه قرار نمی‌گیرد. اما PhoneBuff یکی از یوتیوبرهایی است که به روش خود این تست را تا حد ممکن قابل اطمینان کرده است. او آزمون مقایسه سرعت گوشی‌ها را با استفاده از یک بازوی مکانیکی انجام می‌دهد و برای اطمینان از نتیجه کار چند بار این آزمون را تکرار می‌کند.

مقایسه سرعت پرچمداران هوآوی و سامسونگ

همانطور که پیش‌تر گفتیم تست سرعت گوشی‌های گلکسی اس10 پلاس سامسونگ و پی30 پرو هوآوی با استفاده از یک بازوی مکانیکی انجام خواهد شد. در مرحله اول این تست خواهیم دید که این دو گوشی یک سری از برنامه‌های از پیش تعیین شده باز می‌شوند و سرعت بارگذاری آنها در این دو با یکدیگر مقایسه می‌شود. اما مرحله دوم این تست بر روی مدیریت حافظه RAM گوشی‌ها تمرکز دارد. زمانیکه تمام برنامه‌های باز شده در مرحله اول، دوباره باز خواهند شد و خواهیم دید که آیا در این مرحله آنها نیاز به بارگذاری مجدد دارند یا در پس‌زمینه گوشی اجرای آنها متوقف نشده است.

گلکسی اس10+ این تست دارای چیپست اسنپدراگون 855 با 8 گیگابایت رم است و پی30 پرو از چیپست Kirin 980 با 8 گیگابایت رم بهره می‌برد. هر دو تراشه با معماری 7 نانومتری طراحی شده‌اند (البته نسخه دیگر اس10+ دارای تراشه اگزینوس 9820 با معماری 8 نانومتری است).

پیش از تماشای ویدئو حدس می‌زنید که کدامیک از این گوشی‌ها در تست سرعت برنده خواهند شد؟ پرچمدار هوآوی یا سامسونگ؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و بگویید که آیا حدس شما درست بوده یا اشتباه.

نکته: چند دقیقه ابتدایی این ویدئو به معرفی گوشی‌های مورد آزمون و اسپانسر برنامه اختصاص دارد و اگر تماشای آن از حوصله شما خارج می‌توانید این ویدئو را از دقیقه 1 ثانیه 45 تماشا بفرمایید:

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • ali

  به نظر من مقایسه عادلانه ای نبود چون سری پی هواوی بیشتر روی دوربین تمرکز داره تا عملکرد

  0 پاسخ
 • reza

  خیلی خیلی جالب بود ... ولی من هواوی رو ترجیح می دم ...

  0 پاسخ
 • sabam

  در پاسخ به: reza

  گوشی چینی رو به کره ای قابل اعتماد ترجیح میدی ؟

  0 پاسخ
 • hosin

  در پاسخ به: sabam

  همین چنی که میگی تمام دنیا رو قبضه کرده داره حتا محصولاتشم به آمریکا صادر میکنه تو قبولش نداری به کیر شرکت هواوی که قبولش نداری

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.