تماشا کنید: تست مقاومت پرچمدار جدید چینی‌ها - OnePlus 7 Pro

وان‌پلاس شب گذشته از گوشی‌های بالارده جدید خود، OnePlus 7 و OnePlus 7 Pro رونمایی کرد. نسخه پرو همانطور که از نام آن نیز مشخص است دارای مشخصات بالاتری نسبت به نسخه استاندار است. طبیعتاً به همین دلیل این گوشی توجهات زیادتری را به خود جلب کرده است. وان‌پلاس 7 پرو گوشی‌ای با مشخصات یک پرچمدار واقعی و حتی بالاتر از آنست. قدرتمندترین سخت‌افزار فعلی بازار، دوربین‌های باکیفیت، طراحی زیبا و نمایشگر فوق العاده آن را به یک گوشی جذاب تبدیل کرده است. اما پرچمدار جدید OnePlus تا چه اندازه مقاوم است؟

تست مقاومت وان پلاس 7 پرو

برای آنکه ببینم محصول جدید شرکت چینی وان‌پلاس تا چه اندازه مقاوم است، مانند همیشه به سراغ زک نلسون و کانال یوتیوب او، یعنی JerryRigEverything رفتیم. آزمون مقاومت گوشی وان‌پلاس 7 پرو با تست خراشیدگی آغاز می‌شود که در آن زک با تجهیزاتی با میزان سختی متفاوت، مقاومت نمایشگر گوشی، بلندگو، لبه‌های فلزی، قاب پشتی و شیشه‌های محافظ دوربین را بررسی می‌کند.

در ادامه زک به بررسی دوربین سلفی بالاجهنده این گوشی که وان‌پلاس ادعا کرده است می‌تواند 300000 بار بالا و پایین رود می‌پردازد. این دوربین ویژگی جالبی دارد که در زمان سقوط گوشی بیرون آمده باشد، آن را حس کرده و خود به خود به داخل گوشی می‌رود و به نوعی از خود محافظت می‌کند.

در مرحله بعد نوبت به نمایشگر گوشی می‌رسد و میزان مقاومت آن در برابر شعله آتش سنجیده می‌شود. وان‌پلاس 7 پرو دارای نمایشگری با نرخ ریفرش 90 هرتز است، با رزولوشن 1440p است. کیفیت بالای این نمایشگر را در تست حرارت می‌توان مشاهده کرد، زمانیکه بعد از 50 ثانیه تأثیر خود را نشان می‌دهد، در حالیکه معمولاً میزان مقاومت نمایشگرها در برابر آتش چیزی در حدود 20 ثانیه است.

در آخرین مرحله از آزمون زک پس از تست سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر، به سراغ آزمون خمیدگی و اعمال فشار به دو سمت گوشی برای خم کرد آن می‌رود. اما آیا به نظر شما OnePlus 7 Pro می‌تواند از پس از این آزمون بزرگ برآید؟ برای یافتن پاسخ از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی زیر را تماشا بفرمایید: (لینک دانلود ویدئو)

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.