تصاویری از طراحی گوشی آینده سونی، Xperia 2 منتشر شده است

امروز و به لطف حضور افشاگر معروف توئیتری، یعنی OnLeaks رندرهایی از گوشی آینده سونی، اکسپریا 2 منتشر شده است. در حالی تصاویر از این گوشی در فضای اینترنت منتشر شده که سونی هنوز اکسپریا 1 را به صورت رسمی در بازارهای جهانی عرضه نکرده است. کم پیش میاید که محصولی هنوز به بازار عرضه نشده باشد، اما شاهد درز اخبار از نسل بعدی آن باشیم، در هر حال، اتفاقی است که افتاده.

در ادامه مطلب تصاویری که از گوشی Sony Xperia 2 منتشر شده را به اشتراک گذاشته‌ایم. به نظر نمی‌رسد که نسل آینده اکسپریا 1 از نظر طراحی تفاوت‌های چشمگیری با آن داشته باشد. اما تفاوت‌هایی هر چند کوچک مشاهده می‌شود.

ساده‌ترین تفاوتی که با یک نگاه می‌توان به آن پی برد، دوربین سه‌گانه ایست که در قاب پشتی گوشی سونی اکسپریا 2 قرار دارد و جایگاه آن از قسمت میانی به گوشه سمت چپ منتقل شده است. حاشیه‌هایی بالایی و پایینی دستگاه هم به نظر می‌رسد که حالا مساوی یکدیگرند، برخلاف اکسپریا 1 که دارای حاشیه بزرگی در قسمت بالا و لبه باریک در پایین بود.

البته نمی‌توان با نگاه به رندرها به جزئیات دقیق پی برد، اما نمایشگر اکسپریا 2 هم دارای نسبت ابعاد 21:9 اما با اندازه‌ای متفاوت از اکسپریا 1 خواهد بود. در واقع به نظر می‌رسد که نمایشگر این گوشی 6.1 اینچی باشد و این کوچکتر از نمایشگر 6.5 اینچی خواهد بود که اکسپریا 1 دارد و البته مانند نسل قبلی، این گوشی هم فاقد جک هدفون خواهد بود.

اکسپریا 2 چه زمانی معرفی می‌شود؟

پیش‌فروش گوشی اکسپریا 1 در ماه مارچ آغاز شد و هنوز به بازار عرضه نشده است. بنابراین بعید به نظر می‌رسد که سونی گوشی آینده خود را به همین زودی‌ها معرفی کند. اما از طرف دیگر ممکن است بخش موبایل سونی دست به حرکت جسورانه‌ای بزند و این گوشی را هم خیلی زود معرفی و روانه بازار کند. البته احتمال دیگری نیز وجود دارد که و آن اینست که گوشی مورد بحث شاید اصلاً اکسپریا 2 نباشد و سونی برنامه‌ی دیگری برای این گوشی دارد. در هر حال، به نظر می‌رسد که برای باید برای کسب اطلاعات بیشتر باید صبر کنیم.

 

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.