فروش 10 میلیون نسخه از گوشی‌های سری ردمی نوت 7 شیائومی در جهان

Redmi برند زیرمجموعه شیائومی در ماه ژانویه سال 2019 اولین گوشی ردمی نوت 7 در چین رونمایی کرد. مدتی بعد گوشی Redmi Note 7 Pro برای عرضه در بازار جهانی در ماه فوریه در هند معرفی شد. حالا امروز این کمپانی اعلام کرده است که دو گوشی ردمی نوت 7 و ردمی نوت 7 پرو رکورد فروش 10 میلیون دستگاه را رد کرده‌اند.

فروش 10 میلیون گوشی در 129 روز

شیائومی در حساب توئیتر خود اعلام کرده است تنها در مدت 129 روز، یعنی تقریباً 4 ماه موفق به فروش 10 میلیون دستگاه ردمی نوت 7 و 7 پرو در بازار جهانی شده است. در اوایل این ماه این شرکت چینی اعلام کرده بود که توانسته 2 میلیون دستگاه از خانواده ردمی نوت 7 را در مدت 2 ماه در هند به فروش برساند.

گوشی‌های سری Redmi Note 7 تا 29 مارچ در بازار جهانی 4 میلیون فروش داشته‌اند. این یعنی در مدت 55 روز پس از این تاریخ 6 میلیون دستگاه از این گوشی‌ها به فروش رفته است. شیائومی اخیراً در هند از گوشی Redmi Note 7S رونمایی کرد که گفته می‌شود قرار است جایگزین به‌روز شده گوشی ردمی نوت 7 در این کشور باشد.

شیائومی در حساب توئیتر خود در راستای بازتاب این خبر ضمن تشکر از کاربران وفادار خود گفته است:

این یک دستاورد شگفت انگیز است! ما تنها در 129 روز توانستیم 10 میلیون نسخه از گوشی‌های سری ردمی نوت 7 را در بازار جهانی به فروش برسانیم. این یک دستاورد بسیار بزرگ برای سری ردمی نوت 7 است.

ما نمی‌توانستیم بدون طرفداران فوق العاده MI به این نقطه عطف دست پیدا کنیم. #NoMiWithoutYou

شرکت شیائومی قصد دارد فردا در چین از گوشی جدید خود Redmi K20رونمایی کند. اخبار و شایعات حاکی از آنست که  این گوشی عنوان "پرچمدارکش" را یدک خواهد کشید؛ یعنی با مشخصات یک محصول پرچمدار، قیمتی اقتصادی خواهد داشت. ما با اخبار تکمیلی همراه باشید.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • autumn1994

  من نوت 6 پرو خریدم خیلی خوبه
  نوت 7 دیگه فکر کنم فوق العاده باشه
  خرید ردمی توو ایران خیلی زیاد شده

  0 پاسخ
 • خیلی وقته می‌خوام بگیرم ولی نه قیمتا صاحاب داره نه نمایندگی خوبی داره تو تهران نه هیچی... قیمتام از 3.8 تا 4.6 هست تو بازار... عالیه این گوشی

  1 پاسخ
 • دم این چینی ها گرم انصافا... خدایی درسته دین ندارن خیلی هاشون ولی از صدتا با دین ما تو کار بهترن! جنس با کیفیت تولید میکند، قیمت مناسب هم میدن. بازار رو هم قبضه میکنن؛ نوش جونشون

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.