وقتی شیائومی در تبلیغات جدیدش ناچ گوشی‌ها را مورد تمسخر قرار داد

شیائومی هفته گذشته از گوشی Mi 9T در بازار جهانی رونمایی کرد. البته این گوشی محصول جدید کمپانی نبود؛ همون ردمی K20 بود که تنها نامش تغییر کرده است. البته این بدان معنی نیست که این گوشی یک محصول شبه پرچمدار با مشخصات جذابی مانند نمایشگر بدون ناچ و حاشیه و دوربین بالا جهنده نیست.

شرکت چینی شیائومی تصمیم گرفته است تا در یک سری تبلیغاتی جدید، با تمرکز بر ویژگی‎های جذاب Mi 9T آن را در بازار جهانی معرفی کند. در سه ویدئوی تبلیغاتی جدید این گوشی، شیائومی نشان می‌دهد که ناچ به چه شکل مضحکی می‌تواند در بخش‌های مختلف گوشی به نظر آید.

در ویدئوی زیر وجود ناچ و تأثیر آن در عملکرد یک آرایشگر را می‌بینید:

در این ویدئو بر روی کار یک دندان‌پزشک:

و در نهایت در عجیب‌ترین آنها در کار یک گریمور:

تبلیغات شیائومی هر اندازه هم که جالب باشد، ما نمی‎توانیم به این نکته اشاره نکنیم که خود این شرکت چینی تعداد بسیار زیادی از گوشی‌های خود را با ناچ به بازار عرضه کرده است. این یعنی زمانیکه در ویدئوها ناچ بالای نمایشگر گوشی‌ها مورد تمسخر قرار می‌گیرند، بخش بزرگی از محصولات خود این شرکت هم شامل آنها می‌شود. یا شاید هم شیائومی به یک باره به این نتیجه رسیده است که ناچ‌های بالای نمایشگر اصلاً زیبا نیستند؟ البته این هم توجیه مناسبی نیست، چرا که سری گوشی‌های Mi Mix سال‌ها بدون ناچ روانه بازار می‌شوند. بنابراین می‌توان اینگونه برداشت کرد که این فقط یک بازاریابی متفاوت از سمت چینی‌ها بوده است. اما آیا به نظر شما موثر واقع خواهد شد؟

(4 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • طراحی تبلیغ ها احتمالاا کار یه ایرانی بوده
  =))=))

  0 پاسخ
 • با اینکه خودم شیائومی دارم ولی تبلیغ مسخره ای بود به نظرم! یعنی چی خب که بالا رو نگاه میکنند!؟ مگر آرایشگر مثلا بالا رو نگاه میکنه کله رو اصلاح میکنه؟!

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: AZERILA

  ناموسن یبار دیگه نگاه کن کلیپارو، آی کیوت ضعیفه ها

  1 پاسخ
 • در پاسخ به: فلاس

  شما منظور من رو نگرفتی دلیل نمیشه آی کی من ضعیف باشه :emoji1متوجهم که سوتی میده ولی اینکه این موضوع چه ربطی به بالا نگاه کردن و ناچ داره رو شما توضیح بده ببینم چیه؟

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.