تماشا کنید: تست مقاومت اولین گوشی هوشمند تاشوی جهان!

اگر به خاطر داشته باشید، آبان ماه سال گذشته شرکت Royole که در کالیفرنیا آمریکا مستقر است از اولین گوشی هوشمند تاشوی جهان با نام FlexPai  رونمایی کرد. این گوشی بسیار زودتر از رقیبان قدرتمندتر خود مانند گلکسی فولد سامسونگ و میت اکس هوآوی راه خود را به بازار باز کرد. از نظر مشخصات این دستگاه شبیه به یک گوشی پرچمدار واقعی اما با نمایشگری در اندازه یک تبلت است که قابلیت تبدیل شدن به ابعاد کوچکتر را نیز دارد. ارزان‌ترین نسخه این گوشی 1300 دلار و گران‌ترین نسخه آن 1865 دلار می‌باشد. اما آیا این دستگاه ارزش ریسک کردن با این مبلغ سرسام آور را دارد؟

تست مقاومت گوشی  Royole FlexPai

گوشی‌های تاشوی امروزی به جهت آنکه از ناحیه نمایشگر دچار انعطاف می‌شوند، نیاز به تکنولوژی جدیدتر یعنی نمایشگرهای تاشو دارند. اما همانطور که می‌دانید این نمایشگرها هنوز در گوشی‌های هوشمند امتحان خود را به‌طور کامل پس نداده‌اند و یک نمونه زنده از آن Galaxy Fold سامسونگ و میزان مقاومت پایین نمایشگر آن می‌باشد. اما برای آنکه ببینیم گوشی فلکس‌پای و نمایشگر انعطاف‌پذیر آن تا چه اندازه مقاوم است مانند همیشه به سراغ زک نلسون رفتیم.

در جدیدترین ویدئوی کانال JerryRigEverything زک گوشی Royole FlexPai را از نظر میزان مقاومت مورد بررسی قرار داده است. البته این ویدئو شامل جعبه گشایی از محصول، تماشای دیگر محتویات درون جعبه و کار کردن با گوشی برای دقایقی می‌شود که تمامی آنها جذابیت‌های خاص خود را دارد. تست مقاومت گوشی هم که شامل سه مرحله؛ آزمون خراشیدگی، آتش و خمیدگی می‌شود. بدون شک یکی از جالب‌ترین بخش‌های این ویدئو زمانی است که زک تصمیم می‌گیرد میزان مقاومت این دستگاه در برابر خمیدگی را با اعمال فشار توسط دست‌های خود بسنجد. آیا به‌نظر شما او موفق می‌شود که اولین گوشی تاشوی بازار را با قدرت دست‌های خود به چالش بکشد یا این دستگاه‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت؟ برای یافتن پاسخ این سوال از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی زیر را تماشا بفرمایید: (لینک دانلود ویدئو)

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • واقعا صفحه نمایش اصلا مقاومت نداشت باید به فکر ماده جدیدی باشن

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.