تماشا کنید: تست مقاومت گوشی عجیبی که در کیف پول جا می‌شود!

زک نلسون در کانال یوتیوبی خود؛ JerryRigEverything به‌طور معمول به سراغ گوشی‌های بسیار گرانقیمت پرچمدار می‌رود و میزان مقاومت آنها را مورد بررسی قرار داده یا با کالبدشکافی، ساختار درونی این گوشی‌ها و میزان تعمیرپذیریشان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. اما او همواره علاقه خاصی به گوشی‌های عجیب و غریب داشته است. از همین جهت او این بار به سراغ یک گوشی متفاوت رفته تا میزان مقاومت آن را مورد ارزیابی قرار دهد.

تست مقاومت گوشی Micro M5

Micro M5 اولین گوشی فوق‌العاده نازک Card Phone به حساب می‌آید. ابعاد این گوشی به اندازه‌ای کوچک است که به راحتی درون کیف پول شما جا خواهد شد. میزان ضخامت این گوشی تقریباً نصف ضخامت گوشی‌های آیفون است. از نظر امکانات M5 بسیار ابتدایی است به جز کاربری اصلی گوشی تقریباً هیچ امکان ندارد. با این حال این گوشی کمتر از 20 دلار قیمت دارد و با این برچسب قیمتی پایین نمی‌توان انتظار فوق‌العاده‌ای از گوشی داشت. چراکه به‌خوبی می‌تواند نقش یک گوشی پشیتبان را برای شما ایفا کند.

طبیعتاً جنس غالب این گوشی ارزان‌قیمت از پلاستیک است و پلاستیک هم از مقاومت بسیار پایین‌تر برخوردار می‌باشد. علاوه‌بر بدنه، جنس نمایشگر این گوشی هم از پلاستیک است،  بنابراین در سطح 3 دچار خراش‌های عمیق خواهد شد. پس تست خراشیدگی که اولین مرحله آزمون مقاومت است، نمایشگر 1 اینچی TFT LCD این دستگاه در برابر شعله آتش قرار می‌گیرد و در نهایت آزمون با تست خمیدگی به پایان می‌رسد.

البته زک نلسون در این ویدئو کالبدشکافی گوشی کوچک M5 را نیز انجام خواهد داد و اگر برای شما سوال است که ساختار درونی این گوشی به چه شکل است و از چه اجزایی تشکیل شده، از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی زیر را تماشا بفرمایید:

از دیدگاه شما گوشی‌های کوچک این اندازه‌ای می‌توانند به عنوان جانشینی برای گوشی‌های هوشمند امروزی مورد استفاده قرار گیرند و یا تنها می‌توان به عنوان یک گوشی زاپاس از آنها استفاده کرد؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران وبسایت سخت‌افزار به اشتراک بگذارید.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.