قاب‌های اختصاصی ریزر برای آیفون با قابلیت خنک‌کنندگی گوشی

وقتی صحبت از بازی و گیمینگ می‌شود، گوشی‌ها می‌توانند بسته به اینکه چه قدرت پردازشی مورد نیاز است، بسیار بسیار داغ شوند. دقیقاً به همین دلیل است که گوشی‌های گیمینگ روز به روز در حال محبوب‌تر شدن هستند، چرا که بسیاری از آنها دارای سیستم‌های خنک کننده جالبی هستند که معمولاً در گوشی‌های هوشمند عادی پیدا نمی‌شوند. با این حال اگر شما هم مانند بسیاری دیگر علاقه‌ای به خرید گوشی‌های گیمینگ ندارید، می‌توانید از کیس‌های مخصوص آیفون که توسط ریزر طراحی شده‌اند استفاده کنید.

Razer به تازگی قاب‌های جدیدی برای گوشی‌های آیفون اپل طراحی کرده است. نام این قاب‌های Arctech می‌باشد. آرک‌تک ظاهراً در طول فرآیند گیمینگ به آیفون کمک می‌کند تا دمای آن بالا نرود و انتقال حرارت از گوشی به بیرون به‌خوبی انجام شود. این به‌لطف طراحی سه لایه‌ای است که ریزر در قاب‌های Arctech لحاظ کرده.

یکی از این لایه‌ها از ترمافن ساخته شده است که به انتقال حرارت از بدنه گوشی به بیرون کمک می‌کند. این قاب همچنین دارای یک لایه از میکروفیبر است که به عنوان محافظی برای آیفون عمل کرده و مانع خراشیدگی سطح آن شود. در نهایت لایه سوم که صفحه‌ای مشبک است باعث گردش بهتر هوا در این قاب می‌باشد. البته بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که این قاب در آن اندازه نازک است که اختلالی در شارژ بی‌سیم دستگاه ایجاد نخواهد کرد.قاب های اختصاصی ریزر برای آیفون

Arctech برای کدام گوشی‌ها موجود است؟

از نظر سازگاری قاب‌های آرک‌تک ریزر برای گوشی‌های سال 2018 اپل، یعنی آیفون XR، آیفون XS و XS Max و محصولات جدید این شرکت یعنی آیفون 11، 11 پرو و 11 پرو مکس و همچنین گوشی Razer Phone 2 عرضه خواهد شد.قاب های اختصاصی ریزر برای آیفون

البته این قاب سه نسخه Slim، Pro و Pro THS Edition عرضه خواهد شد که از نظر اندازه و میزان مقاومت در برابر ضربه متفاوت خواهند بود. قیمت این قاب‌ها نیز به شرح زیر می‌باشد.

  • قاب Arctech Slim: $29.99 - €34.99
  • قاب Arctech Pro:$39.99 - €44.99
  • قاب Arctech Pro THS Edition: $44.99 - 99€
(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.