نمره دوربین آیفون 11 پرو مکس توسط DxoMark منتشر شد: ضعیف‌تر از Mi CC9 Pro

DxoMark به تازگی آخرین بررسی دوربین موبایلی خود را بر روی آیفون 11 پرو مکس انجام داده است. از آن جایی که آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس هر دو از یک ترکیب دوربین و مشخصات یکسان برخوردار هستند مسئله‌ای در خصوص اینکه کدام یک از این دستگاه‌ها برتر از دیگری است نیست.

بعد از رونمایی رسمی شیائومی از Mi Note 10 و منتشر شدن نمره 121 برای این دستگاه و قرار گرفتن CC9 Pro در کنار میت 30 پرو از نظر قدرت دوربین، نوبت به آیفون 11 پرو رسید تا DxoMark آن را مورد بررسی قرار دهد. بعد از انجام تست‌های مختلف عکاسی و ویدیوگرافی توسط DxoMark، آیفون 11 پرو مکس توانست تا نمره 117 را به دست بیاورد که این دستگاه را در کنار سری گلکسی اس 10 سامسونگ قرار می‌دهد و خبری از حضور این گوشی در کنار پرچمدار‌هایی مثل میت 30 پرو نمی‌باشد.

گرچه نمره 117 برای آیفون 11 پرو مکس، عددی کم نیست و اگر مبنای خود را بر روی عدد گذاری DxoMark نگذاریم، این دستگاه توانایی عکس برداری بسیار شفاف و به دور از هرگونه نویز در نور روز برای ما می‌باشد. همچنین آیفون 11 پرو مکس در شب نیز به لطف حضور مود جذاب Night Mode می‌تواند عکس‌هایی بسیار عالی اما با کمی نویز برای ما ثبت کند.

iPhone 11 Pro max Camera

متاسفانه از بین رفتن جزئیات در زوم کردن دیجیتال و وجود نویز در برخی از شرایط نوری باعث شده است تا DxoMark نمره‌ی 117 را به این دستگاه بدهد که بازهم می‌گوییم اگر ملاک خود را بر روی نمره نگذاریم آیفون 11 پرو مکس یک دوربین حرفه‌ای موبایلی برای شما می‌باشد. حضور دوربین الترا واید در کنار واید و تل فوتو توانسته است تا نیاز‌های کاربران را تا حد زیادی رفع کند تا در هر شرایطی قادر به عکاسی باشند.

نظر شما چیست؟

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • شیائومی داره رقابتش رو با سرعت بیشتری ادامه میده که با این کارش و قیمت های مناسبش لطف بزرگی در حق مصرف کننده ها کرده مثل همون لطفی که AMD در حق مصرف کننده ها داره میکنه :x

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.