مشخصات دیگری از گلکسی اس 11 فاش شد

به تازگی اطلاعات تازه‌ای از پرچمدار معرفی نشده سامسونگ، گلکسی اس 11 به بیرون درز کرده است که نگاهی به باتری و مشخصات کلی این دستگاه می‌‌کند. تنها 4 ماه تا رونمایی رسمی سامسونگ از سری گلکسی اس 11 مانده است و باید شاهد درز اطلاعات بیشتری در خصوص این دستگاه طی ماه‌های آینده باشیم.

ماه فبریه سال آینده باید منتظر رونمایی سامسونگ از پرچمدار‌های جدید سری S باشیم و اخیرا نیز اطلاعات اندکی از مشخصات این دستگاه منتشر شده بود که مشخص نبود که آیا درست است یا خیر اما به تازگی وبسایت SaferyKorea گواهینامه باتری گلکسی اس 11 را با شماره مدل EB-BG980ABY منتشر کرده است که طبق شماره بندی‌های سامسونگ G980 به احتمال زیاد متعلق به سری اس 11 باشد. از طرف دیگر گلکسی S10E با شماره مدل SM-G970 وارد بازار جهانی شد و احتمال اینکه در سری اس 11 سامسونگ شاهد حضور دوباره نسخه E با شماره مدل SM-G980 باشیم است.

Galaxy S11 Cer

به غیر از تاییدیه منتشر شده، عکسی از باتری اس 11 نیز به بیرون درز کرده است که متاسفانه به دلیل کیفیت پایین عکس جزئیات زیادی از آن معلوم نیست و تنها می‌توان گفت که باتری توانی 3.85 واتی دارد. همچنین این باتری ظرفیتی 3730 میلی آمپر ساعتی دارد که امیدواریم سامسونگ با ارائه بهینه سازی‌های مناسب سعی در بهبود این باتری از نظر نرم افزاری باشد. در سال 2019 و 2020 احتمال اینکه تلفن‌های همراه حتی با باتری‌هایی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعتی نیز عرضه شوند زیاد است و در این بین اگر سامسونگ قصد داشته باشد تا S11E را با باتری 3730 میلی آمپری وارد بازار کند باید شاهد بررسی‌های ضعیفی از سوی باتری برای این دستگاه باشیم. گرچه اگر بخواهیم به صورت کلی نگاهی به قضیه داشته باشیم، این دستگاه نسبت به برادر سال پیش خود یعنی S10E از نظر باتری حدود 20 درصد افزایش حجم داشته است و از ظرفیت 3100 میلی آمپر ساعتی به 3730 میلی آمپر رسیده است.

Galaxy S11 E

شایعات زیادی علت ظرفیت بیشتر شده باتری این دستگاه نسبت به نسل قبل را استفاده از مودم 5جی و صفحه نمایش 90 هرتزی می‌دانند که اگر اینطور باشد باید شاهد حضور تمام سری گلکسی اس 11 و حتی نوت 11 با صفحه نمایشی 90 هرتزی باشیم. در کنار این موارد به احتمال زیاد امسال شاهد لنز با قدرت زوم 5 برابری اپتیکال برای اس 11 باشیم.

نظر شما چیست؟ چه انتظاراتی از پرچمدار سال آینده سامسونگ دارید؟

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.