تماشا کنید: تست سقوط گلکسی فولد، آیفون 11 پرو مکس و نوکیا 3310

گلکسی فولد اولین گوشی سامسونگ با نمایشگر تاشو به حساب می‌آید سرانجام پس از ماجرای طولانی و مشکلات مربوط به نمایشگر با چند ماه تأخیر راهی بازار شد. البته حتی پس از به بازار آمدن هم حواشی دست از سر این گوشی برنداشتند و نمایشگر این گوشی برای تعدادی از کاربران مشکلات خاص خود را به همراه داشت. اما با وجود تمامی نگرانی‌های درخصوص مقاومت کلی این دستگاه و به خصوص نمایشگر آن، استقبال از این دستگاه بسیار خوب بود. اما گلکسی فولد سامسونگ تا چه اندازه در برابر سقوط مقاومت است؟

تست سقوط گلکسی فولد، آیفون  پرو مکس و نوکیا 3310

برای آنکه ببینم اولین گوشی سامسونگ با نمایشگر انعطاف‌پذیر چه عملکردی در تست سقوط خواهد داشت و آیا این عملکرد قابل قبول است یا خیر، به سراغ کانال یوتیوبی TechRax رفتیم که در یکی از جدیدترین ویدئوهای خود، تست دردناک سقوط را برای سه گوشی گلکسی فولد سامسونگ، آیفون 11 پرو مکس اپل و نوکیا 3310 انجام داده است. در این آزمون ابتدا گوشی آیفون 11 پرو مکس و سپس گلکسی فولد از بالای پله‌های یک ساختمان بسیار بلند به سمت پایین رها می‌شوند. در مرحله بعد دو گوشی همزمان با هم از این ارتفاع سقوط خواهند کرد و در نهایت نوکیا 3310 که به سخت جانی معروف است، از این ارتفاع به سمت پایین رها می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم این ویدئوی جالب را در انتهای مطلب مشاهده بفرمایید، اما پیش از تماشای ویدئو حدس می‌زنید که کدامیک از این سه گوشی می‎توانند از تست سقوط جان سالم به‎در ببرند؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران وبسایت سخت‌افزار به اشتراک بگذارید.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • محمد

    نوکیا فقط باطریش در امد.و قابش شکست.اگر باطریشو دوباره می ذاشتن روشن میشد. مشکل بعدی این ویدیو تبعیض و شانس هستش. هر کدومشون شانس بیارن زودتر به دیواره ها برخورد کنند اسیب کمتری میبینند. روش تست صحیح پرت کردن همزمان گوشی ها در فواصل مشخصه.مثلا یک متری. پنج متر.ده متر. جدا از همه اینا.اخ قلبم. اینا از تروریست چیزی کم ندارن.حیف اون گوشی ها

    0 پاسخ
  • 3 هزار دلار فقط در چند ثانیه دود شد رفت هوا قطعا کسی که اونقدر پول داره که چنین گوشی هایی میخره اگه گوشیش چنین بلایی سرش بیاد با یه لبخند ملایم میره رنگ دیگش رو میخره و نه در گوشی که در هر زمینه ای موردی برای افراد ثروتمند وجورد نداره در حال حاضر کشور ثروتمند ما با منابع خدادادی که داره تعداد زیادی رو مفتی به ثروت رسونده و همون افراد باعث فقر و بدبختی ما مردم شدند تا ما با دیدن این ویدیو به این فکر فروبریم که شکاف بزرگی بین دو قشر ضعیف و ثروتمند ایجاد شده طوری که قشر ضعیف حتی قدرت خرید شیر پاستوریزه رو هم دیگه ندارند و قشر ثروتمند در اثر نوسانات و بی ارزش شدن ریال ثروت هنگفتی به جیب زدند و این ویدیو بهانه خوبی بود برای بیان این فاجعه در کشورمون :smiley0

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.