لیست 8 گوشی دریافت کننده اندروید 10 توسط سونی به صورت رسمی منتشر شد

از آنجایی که کمپانی‌های سازنده تلفن همراه درحال آماده سازی و حتی انتشار نسخه‌های اندروید 10 تغییر داده شده خود برای دستگاه‌های پرچمدار خود بودند، زمان این بود که حضور سونی نیز در این میان احساس شود و شرکت سونی نیز به موقع لیست دستگاه‌های خود را منتشر کرده است.

حدود یک ماه پیش کمپانی مخابراتی DoCoMo لیستی از دستگاه‌های سونی که قادر به دریافت اندروید 10 بودند را منتشر کرد و حال کمپانی سونی دست به کار شده است و به صورت رسمی لیست خود را که شامل 8 دستگاه است منتشر کرده است. اکسپریا 1، اکسپریا 5، اکسپریا 10، اکسپریا 10 پلاس، سری اکسپریا XZ2، و اکسپریا XZ3 هشت دستگاهی هستند که قادر به دریافت اندروید 10 توسط کمپانی سونی به صورت رسمی هستند. اگر از کاربرانی هستید که پرچمدار‌های سونی را دارید ولی گوشی شما داخل لیست نیامده است باید بگوییم که نباید زیاد امیدوار باشید، گرچه همیشه احتمال اضافه شدن چند دستگاه دیگه توسط کمپانی به لیست است اما تا به اینجا تنها همین 8 مورد قادر به دریافت اندروید 10 هستند و مابقی دستگاه‌های این شرکت خارج از شانس هستند و قادر به دریافت اندروید 10 نخواهند بود.

Sony Android 10

سونی همیشه کمپانی قدرتمندی در زمینه بروزرسانی دستگاه‌هایش بود اما متاسفانه طی چند سال اخیر عملکرد بسیار ضعیف از خودش نشان داده است و همین موضوع باعث کم شدن کاربران بخش موبایل این کمپانی شده است.

اکسپریا 1 و اکسپریا 5 اولین دستگاه‌هایی خواهند بود که از سمت سونی بروزرسانی اندروید 10 را در ماه دسامبر دریافت می‌کنند و 6 موبایل دیگر در اوایل سال 2020 این بروزرسانی را دریافت می‌کنند.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.