اپل با فیلم کوتاه ساخته شده با آیفون 11 پرو سال نو چین را جشن گرفت

چند سالی می‌شود که اپل سال نو چین را با انتشار فیلم کوتاهی از سری فیلم‌های  “Shot on iPhone” تبریک می‌گوید. امسال نیز از این قاعده مستثنی نبود و کوپرتینویی‌ها با انتشار فیلم کوتاه 8 دقیقه‌ای "Daughter" (دختر) به استقبال سال جدید چین رفتند.

ستاره فیلم دختر، بازیگر محبوب چینی Zhou Xun است و کارگردانی آن را Theodore Melfi برعهده گرفته است. تمام صحنه‌های این فیلم با دوربین آیفون 11 پرو منتشر شده است و در ادامه می‌توانید توضیحات اپل را در این رابطه بخوانید:

این فیلم در مورد سه نسل از زنان چینی است که در سال نو چینی گرد هم جمع می‌شوند. فیلم با آیفون 11 پرو گرفته شده است. کارگردان آن تئودور ملفی است. فیلمبرداری توسط لارنس شر انجام شده و Zhou Xun بازیگر اصلی آن می‌باشد.

اپل همچنین ویدئویی از پشت صحنه این فیلم را به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد چگونه ملفی این فیلم را تهیه کرده و آیفون 11 پرو یک داستان دلپذیر از زندگی دختر را به ثبت رسانده است. در ادامه این مطلب می‌توانید هر دو فیلم را مشاهده کنید. انتشار فیلم Daughter درست پس از آن انجام گرفته که اپل این هفته از دومین مسابقه سالانه “Shot on iPhone” رونمایی کرد. اپل در این مسابقه به دنبال افرادی است که بهترین عکس‌ها را در حالت Night با گوشی‌های آیفون 11 و آیفون 11 پرو به ثبت برسانند.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.