مقاوم‌ترین و تعمیرپذیرترین گوشی 2019 از دید زک نلسون؛ شکنجه‌گر معروف گوشی‌ها

زک نلسون در کانال یوتیوبی معروف خود، یعنی JerryRigEverything مدتی است که سعی دارد با آزمایش برروی گوشی‌های هوشمند میزان مقاومت و تعمیرپذیری آنها را مورد ارزیابی قرار دهد. او در پایان هر سال میلادی جمع‌بندی از کل تست‌های مقاومت انجام می‌دهد و مقاوم‌ترین، خلاقانه‌ترین و تعمیرپذیرترین گوشی‌های سال را انتخاب می‌کند. او امسال نیز مانند سال گذشته، جمع‌بندی سال 2019 را انجام داده است و ویدئوی آن را در ادامه مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

تعمیرپذیرترین گوشی سال 2019

همانطور که در ویدئو مشاهده می‌کنید زک نلسون گوشی پیکسل 3a گوگل (کالبدشگافی) را به عنوان تعمیرپذیرترین گوشی سال 2019 انتخاب می‌کند. امکان تعویض نمایشگر تنها در مدت 5 دقیقه اصلی‌ترین دلیل این انتخاب است. عنوان تعمیرناپذیرین گوشی سال هم به Royole Flexpai (تست مقاومت - کالبدشکافی) تعلق می‌گیرد، دلیل این موضوع ساختار شکننده و در هم شکستن گوشی در تست مقاومت عنوان شد. این گوشی تعمیرپذیر نیست و به عقیده زک حتی ظاهری شبیه به یک گوشی واقعی ندارد. پس از فلکس‎پای، تمام گوشی‌های آیفون تعمیرناپذیرترین گوشی سال 2019 لقب می‌گیرند. باوجود تعویض نسبتاً راحت نمایشگر، تعمیر دیگر قطعات گوشی پیچیده است. از طرف دیگر قیمت تعویض پنل شیشه‌ای پشت این گوشی‌ها همچنان هزینه بالایی طلب می‌کند.

خلاقانه‌ترین گوشی سال 2019

زک نوبیا Z20 (تست مقاومت - کالبدشکافیرا به عنوان خلاقانه‌ترین گوشی سال انتخاب کرده است. چرا که با وجود داشتن دو نمایشگر و یک طراحی خاص، همچنان از مقاومت بالایی برخوردار است. گوشی Blackview Max 1 به‌دلیل داشتن ویدئو پروژکتور و همچنین گلکسی فولد سامسونگ، پس از گوشی ZTE دومین گوشی‌های خلاقانه لقب می‌گیرند. عنوان زیباترین گوشی سال از داخل هم به گلکسی A80 سامسونگ (تست مقاومت - کالبدشکافیو ساختار متفاوت دوربین‎‌های چرخشی آن در قاب پشتی تعلق می‌گیرد.

مقاوم‌ترین گوشی سال 2019

در سال 2019 و در میان گوشی‌هایی با ساختار عادی تنها یک گوشی از وسط شکسته شد و این گوشی که ردمی نوت 7 شیائومی (تست مقاومت) بود که نشان می‌دهد از کمترین مقاومت در میان دستگاه‌های بررسی شده برخوردار است. پس از این گوشی، پیکسل 4 XL گوگل (تست مقاومت) از مقاومت پایینی برخوردار بود. زک البته قیمت بالای این دستگاه در برابر امکاناتی که ارائه می‌دهد را نیز مورد انتقاد قرار داد. در نهایت او پیکسل 3a (تست مقاومت) را به عنوان مقاوم‌ترین گوشی سال 2019 انتخاب کرد، چراکه هم از مقاومت بالایی برخوردار است و هم تعمیر آن بسیار ساده است.

شما تا چه اندازه‌ای با انتخاب زک نلسون موافقید؟ نظرات خود را درخصوص این ویدئو با ما به اشتراک بگذارید.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.