لومیا 535 در حال دریافت آپدیت ویندوز 10 موبایل در آمریکای لاتین

همان طور که انتظار میرفت پس از چند روز که لومیا 640 در لهستان شروع به دریافت آپدیت ویندوز 10 کرد گوشی دیگری از مایکروسافت در منظقه ای دیگر شروع به گرفتن این آپدیت عظیم کرده است و این بار لومیا 535 در آمریکای لاتین در حال دریافت آپدیت است.

 

لومیا 535 اولین گوشی در قاره آمریکا است که آپدیت ویندوز 10 برای این گوشی شروع به عرضه شده است. در حال حاظر گوشی های لومیا 535 که رام CV LTA روی آن ها نصب است قادر به گرفتن این آپدیت هستند و شماره نسخه ی سیستم عامل این مدل بعد از آپدیت به 10586.29 ارتقا پیدا خواهد کرد.در کنار دو گوشی ویندوزی لومیا 640 و لومیا 535 که ارائه ی آپدیت رسمی برای آن ها آغاز شده است مدل های دیگری از جمله لومیا 430 ، 435 ، 532 ، 635 (با رم یک گیگابایت) ، XL640، 735 ، 830 و 930 به زودی این آپدیت را دریافت خواهند کرد.

همچنین انتظار میرود در هفته ی جاری آپدیت ویندوز 10 موبایل در هلند برای گوشی های تحت اپراتور T-Mobile و در فرانسه گوشی های تحت اپراتور Bouygues Telecom عرضه شود.پشتیبانی بسیار خوب غول نرم افزاری دنیا از هیچ کس به خصوص کاربران ویندوز پوشیده نیست و ارائه ی آپدیت برای گوشی های میان رده و حتی پائین رده به این موضوع صحه می گذارد. اما تا کنون مایکروسافت نسخه ی کم نقص و بدون مشکلی از ویندوز برای گوشی های خود عرضه نکرده است و کاربران ویندوزفون قدیم (به زودی ویندوز 10 موبایل جدید) که در این مدت خود را به مایکروسافت وفادار نشان دادند و به پای مایکروسافت نشستند بسیار به ویندوز 10 موبایل امید دارند و انتظار دارند پاسخ این صبر و وفاداری خود را به بهترین شکل ممکن از مایکروسافت دریافت کنند. باید صبر کرد و دید مایکروسافت بزرگ چطور پاداش کاربران خود را خواهد داد. به نظر شما آیا مایکروسافت تحولی در دنیای سیستم عامل تلفن های هوشمند ایجاد میکند و یا شکستی بزرگ را تجربه خواهد کرد؟   

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • خیلی خبر خوبی بود.. کل اخبار این چند روز سایت یک طرف و این خبر یه طرف دیگه:):):):):)B-)

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.