فروش بیش از 2.5 میلیون نسخه ای بازی Forza Horizon 3

شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که بازی ریسینگ Forza Horizon 3 موفق شد فروشی 2.5 میلیون نسخه‌ای داشته باشد. Forza Horizon 3 در اواخر سال گذشته برای PC و XBOX ONE منتشر شد و توانست با گرافیک قابل توجه و ویژگی‌های جدید جوایز بسیاری را از سوی رسانه‌های مختلف کسب کند و امتیازات آن به عنوان یک ریسنگ بسیار بالا بوده است.

مایکروسافت در این رابطه بیان داشت: "در ماه دسامبر تعداد بازیکنان آنلاین جامعه Forza در XBOX ONE و ویندوز 10 بیش از 14 میلیون بوده و این استقبال گسترده رقم فروش را به 2.5 میلیون نسخه رساند." علاوه بر آن مایکروسافت اعلام کرد که هر ماه تعداد بازیکنان آنلاین فورزا بیش از 3 میلیون است. اگرچه Forza Horizon 3 برای PC منتشر شد اما با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کرد که هرگز برطرف نشد و همچنان بازیکنان با چنین مشکلاتی به انجام بازی ریسینگ مورد اشاره می‌پردازند.  گفته می‌شود بازی با سیستم‌هایی که از پردازنده تک رشته‌ای بهره می‌برند، مشکل دارد.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • من خودم ریسینگ باز هستم و این فروش یک شکست برای ماکروسافت
  به دودلیل
  1: تا الان 22 میلیون کنسول xbox one فروش رفته و فقط از هر 10نفر یکی این بازی رو خریدن و این بازی انحصاری این کنسول است و یکی شاخها
  2: این بازی برای ویندوز هم ارائه شد و فکر کنید با تبلیغی که فیل اسپنسر سر این بازی راه انداخت فقط 2.5 میلیون این بازی رو خریدن

  در کل کنسول فقط PS4 :x

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: JOEY

  دادا البته بی انصافیه بگیم بازیه خوبی نبود

  0 پاسخ
 • حسن قهرمانی

  منظورتون از تک رشته ای در جمله " گفته می‌شود بازی با سیستم‌هایی که از پردازنده تک رشته‌ای بهره می‌برند، مشکل دارد. " چیست ؟ یعنی تک هسته ای است ؟

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.