آبروریزی مایکروسافت با انتشار اشتباهی بیلد جدید ویندوز 10

در روزهای گذشته اتفاق بدی برای مایکروسافت افتاد؛ این کمپانی به صورت تصادفی Build محرمانه و داخلی ویندوز 10 را برای کامپیوتر و گوشی منتشر کرد. در پی این اشتباه در بیانیه ای اعلام کرد که Build مورد نظر به صورت اتفاقی و ناخواسته منتشر شده است و آن را بلوک خواهد کرد تا از دسترس کاربران خارج شود. ولی لازم به ذکر است که تعدادی از کاربران این بیلد را قبل از بلوک شدن دریافت کردند. این موضوع در ویندوزفون باعث اشکالات فنی شد که برای کاربران نگران کننده بود. مایکروسافت نیز برای رهایی کاربران از این اشکالات، راه حلی در سایت خود قرار داده است و استفاده از Recovery Tool را پیشنهاد کرده است. در واقع نصب و راه اندازی این بیلد، باعث خواهد شد که دستگاه درون یک حلقه ی راه اندازی قرار بگیرد و تنها را خلاص شدن از آن، Recovery Tool است.

خوشبختانه این بیلد برای کاربران کامپیوتر مشکل چندانی را ایجاد نکرده است ولی به هر حال از این بیلد دوری کنید و منتظر بیلد جدید ویندوز باشید تا این مشکل را جبران کند. در حال حاضر نیز این کمپانی در تلاش برای ارائه ی یک بیلد بسیار خوب است تا از کاربران دلجویی کند و تاکید کرد که این اشتباه را تکرار نخواهد کرد.

(9 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مایکی انقدر داره همرو مجبور به استفاده وین 10 میکنه حواسش به هیچی نیست/-)

  1 پاسخ
 • مجید

  از اپدیت دوری کنید ؟!! از این اپدیت چجوری دوری کنیم ولی اپدیتها بصورت خودکار دانلود و نصب میشن با بیلد جدید ؟

  0 پاسخ
 • mehdi

  در پاسخ به: مجید

  ltsb نصب کنین تا آپدیت نشه

  0 پاسخ
 • مجتبی یادآور

  خواسته شوخی کنه !! ;)

  0 پاسخ
 • mehdi

  مایکروسافت تو ویندوز (مخصوصا 10) واقعا افتضاحه. من که به ناچار باید از ویندوز استفاده کنم ولی خوشبختانه من نسخه ای از ویندوز رو دارم که به هیچ وجه آپدیت نمیشه و هیچ چیز اضافه ای نداره نسخه ای که میگم LTSB هستش و به همتون پیشنها میکنم اگه ویندوز نصب میکنین فقط این نسخه رو نصب کنین

  0 پاسخ
 • هی میکم ویندوز ده شکست خوردست ، با عجله انجام شده ، بعضیا ناراحت میشن

  ماهی هم دو گیگ برای اپگرید حجم های بزرگ براش گذاشت
  مثل من برکردید رو ویندوز هشت خودتون راحت کنید

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.