بازگشت دوباره استودیو بازی سازی 3D Realms

برای آنها که از زمان سیستم عامل DOS سابقه کار کردن با کامپیوتر را دارند، نام Apogee و 3D Realms همواره نامی آشنا است. این استودیو بازی سازی (که از Apogee به 3D Realms تغییر نام داد) سازنده بسیاری از بازی های مشهور زمان خود بود که از آن جمله می توان به Duke Nukem و Commander Keen اشاره کرد. اما اقدامات اخیر این استودیو باعث شد تا به شدت از دیگران عقب بیفتد و پس از ارائه نسخه بازسازی شده از Duke Nukem (که شکستی به تمام معنا محسوب می شد!) دیگر کسی امید به زنده ماندن آن نداشته باشد. اما به نظر می رسد این استودیو قصد دارد دوباره شانس خود را امتحان کرده و به دنیای بازی سازی باز گردد.

جالب است بدانید که شکست مفتضحانه در آخرین بازسازی از Duke Nukem در سال 2009، در واقع نتیجه تلاش 14 ساله این کمپانی برای ساخت این بازی بوده است که البته به بار ننشست و طرفداران این بازی را نا امید کرد. 3D Realms به عنوان مقدمه ای برای بازگشت، 32 عنوان از بازی های کلاسیک خود را در بسته ای به نام 3D Realms Anthology جمع آوری کرده تا به دوستداران این بازی های کلاسیک عرضه نماید. این مجموعه شامل بازی هایی همچون Duke Nukem Forever، Commander Keen، Bio Menace، Secret Agent و Rise of the Triad و همچنین چند قطعه موسیقی بازسازی شده می شود. در حال حاضر مدیریت 3D Realms بر عهده Mike Nielsen مدیر اجرایی Interceptor Entertainment است که ماه مارس امسال 3D Realms را تحت مالکیت خود در آورد. Scott Miller موسس استودیو Apogee در سال 1986 نیز همچنان در این استودیو حضور دارد.

 

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • نمیشناسم اینو من فقط اسکوار سافت رو خوب میشناسم بازیهای خوبی میزد یادش بخیر پارازیت ایو یک و دو

    1 پاسخ
  • اصن اجرا کردن بازی duke 3d از برنامه nc یه حالی میدادا !!چقد خوش بودیم اون موقع هااا! نه جنگی نه دلاری نه اسید پاشی! اصن نمیدونستیم اینا چی هستن :(

    1 پاسخ
  • ?What are you waiting for, Christmas ;)

    1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.