معرفی سرویس Issue Tracker گوگل

معرفی سرویس Issue Tracker گوگل

Issue Tracker ابزاری مربوط به شرکت گوگل است که برای ردیابی اشکالات و باگ ها در توسعه ی محصولات استفاده می شود. این سرویس در خارج از شرکت Google در دسترس است و برای استفاده ی کاربران و توسعه دهندگان عمومی ارائه شده است. به طور کلی این سرویس به گوگل کمک میکند تا با تیم ها و توسعه دهندگان خارج از شرکت خود همکاری کند، از توانایی هایشان بهره گیرد و به بهبود محصولات خود بپردازد.

این سرویس برای دو مجموعه از کاربران در نظر گرفته شده است:

  • کاربران عمومی که به یک مجموعه محدود از پروژه های تایید شده توسط گوگل دسترسی دارند.
  • کاربرانی که به عنوان شریک و همکار در پروژه های خاص با Google همکاری می کنند.

Issue Tracker دارای مجوز هایی برای کنترل دسترسی است و به کاربران امکان دسترسی به پروژه، مشاهده، ایجاد و اصلاح آن را خواهد داد. این مجوزها بر اساس هر پروژه، توسط گوگل مشخص میشود و کاربران غیر رسمی Google نمیتوانند پروژه های جدیدی را به Issue Tracker یا مدیریت مجوزها اضافه کنند.

به طور کلی کاربران عمومی و توسعه دهندگان فقط به پروژه های خاصی که توسط گوگل تعیین شده باشد دسترسی دارند و این کاربران عمومی نمی توانند به خطایابی تمامی پروژه ها بپردازند. اما کاربران همکار یا شریک، در واقع کاربرانی از شرکت ها یا سازمان هایی هستند که در پروژه های خاصی که با Google همکاری می کنند و دسترسی های بیشتری نسبت به کاربران عادی در این سرویس دارند.

رفتار کاربر و نوع اطلاعاتی که برای شرکت در Issue Tracker ارسال میشود بررسی خواهد شد و در صورتی که این اطلاعات ارسالی، نامناسب باشد یا شامل اطلاعاتی مانند اطلاعات بیهوده و هرزنامه ها باشد، مشخص شده و پیگیری خواهد شد. در نتیجه محتوای نامناسبی را در Issue Tracker ارائه ندهید و یا اگر سهوا محتوای نامناسبی را ارسال کرده اید، سریعاً درخواست حذف آن را به شرکت بفرستید.

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.