DLC جدید بازی Assassin's Creed Origins با نام "نفرین فراعنه" منتشر شد

طرفداران سری بازی های Assassin's Creed می توانند با دستانی پر به استقبال سال نو تعطیلات بروند. روز گذشته پس از مدتی تاخیر سرانجام جدیدترین بسته الحاقی DLC برای بازی Assassin's Creed Origins منتشر شد.

این DLC که نفرین فراعنه یا The Curse of the Pharaohs نام دارد برای همه پلتفرم های رایج یعنی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شده است و در آن بازیکنان می توانند با داستانی کاملا جدید، محیط های جدیدتر و همچنین محتواهای اختصاصی بیشتر همراه باشند. همان طور که اشاره شد بر خلاف DLC های قبلی، در "نفرین فراعنه" داستانی کاملا متفاوت از خط اصلی داستانی بازی روایت می شود و اتفاقات چهار سال بعد از پایان داستان اصلی رخ می دهند. در این DLC بازیکنان در نقش بایک به شهر تبس سفر می کنند تا با نفرینی که آن را فرا گرفته مواجه شوند. از جمله نکات قابل توجه در DLC "نفرین فراعنه" می توان به لباس ها و سلاح های جدید و همچنین حضور شخصیت های مطرح تاریخی و افسانه ای مصر اشاره کرد. این DLC قرار بود ابتدا در تاریخ ششم مارس منتشر شود اما به دلایلی عرضه آن با یک هفته تاخیر مواجه شد و امروز در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. در ادامه می توانید تریلر منتشر شده برای این DLC را مشاهده کنید:

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • شاهین

  آیا این dlc جدید از اول بازی با dlc یدیم متفاوت است یا از همان اول بازی فضای آن مختلف است؟من این بازی را برایps4 خریدم اپدیت1.43 راهنمایی کنید که برای اجرای این dlc باید چیکار کنم؟

  0 پاسخ
 • امیر همایون

  سلام از کجا دانلود کنیم؟

  0 پاسخ
 • :x:x:x

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.