کورتانا به زودی قادر با خواندن پیام ها با صدای بلند خواهد بود!

مایکروسافت این روزها در حال بهبودی نسخه ی اندروید کورتانا است و روز به روز قابلیت های جذاب و پیشرفته ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله این قابلیت ها می توان به ارسال پیام های متنی با صدای کاربر نیز اشاره کرد. اکنون نیز این کمپانی اعلام کرده است که به زودی قابلیت خواندن پیام ها در اندروید با صدای بلند ارائه خواهد شد به این معنا که دیگر لازم نیز با شنیدن تونیفیکیشن پیام در گوشیتان آن را بخوانید، زیرا کورتانا این کار را برایتان انجام خواهد داد.

این قابلیت در نسخه ی بتا ارائه شده است و به صورت پیش فرض و آزمایشی در منوی تنظیمات، قابلیت Read incoming messages aloud فعال شده است. در نتیجه کورتانا به صورت پیش فرض پیام ها را با صدای بلند برایتان خواهد خواند. البته در تنظیمات گزینه های دیگری نیز وجود دارد و دستیار شما می تواند فقط زمانی به خواندن پیام ها بپردازد که به هدست سیمی متصل هستید در نتیجه جای نگرانی نخواهد بود. این ویژگی باعث می شود کاربران در شرایطی مانند پخت و پز یا رانندگی که قادر به پاسخگویی نیستند بتوانند پیام ها را دریافت کنند و به آن ها پاسخ دهند. در واقع کاربر فقط با گفتن کلمات و با صدای خود می تواند پیام ها را دریافت کند و به آن ها پاسخ دهد.

در نهایت کسانی که تست کننده های بتا کورتانا در آندروید هستند و نمی خواهند منتظر انتشار رسمی بمانند، می توانند ویژگی جدید را با آخرین بروز رسانی برنامه بررسی کنند. در صورتی هم که یک Tester نیستید می توانید به صفحه بتا Cortana بروید تا ثبت نام کنید و به یک تست کننده تبدیل شوید تا از این قابلیت بهره ببرید.

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.