گیمرها رکورد بازی Rainbow Six Siege را شکستند!

بازی Rainbow Six Siege یکی از پر طرفدار ترین بازی هایی است که از گیمرهای آماتور گرفته تا حرفه ای، به سوی آن هجوم آورده اند. یوبی سافت، پشتیبان طرح های Rainbow Six با وقفه ای نسبتا طولانی اقدام به معرفی Siege در سالهای اخیر کرده و زمزمه های اولیه آن در سال 2014 و در جریان کنفرانس E3 به گوش رسید. پس از آنکه Rainbow Six Siege از سری مجموعه بازی های Tom Clancy منتشر شد، با یک بازی "شوتر تاکتیکی" روبرو شدیم که به واقع ضمن درگیر ساختن تمام حواس 5 گانه گیمرها، نیازمند حرفه ای شدن و یک نبرد تکامل یافته را به نمایش می گذاشت!

پس از انکه یوبی سافت متوجه علاقه گیمرهای بسیار به این بازی شد، در چند نوبت آپدیت هایی را برای آن منتشر کرد که حتی حجم آنها به چند گیگابایت رسیده و موجبات بهبود در بخش های گرافیکی، سلاح، هوشمند سازی بیشتر و ... را فراهم نموده است. اینک، یوبی سافت از فروش و جذب علاقمندان به این بازی سخت گفته و جشن کوچکی را برای 30 میلیونه شدن آن برپا کرده است.

بازی Rainbow Six Siege به مانند سری مجموعه های کانترف امکان بازی گروهی را دارا بوده و به طور کلی 30 میلیون گیمر ثبت شده برای آن وجود دارد. 30 میلیون ثبت رسمی حاکی از آن است که این بازی طرفداران بسیاری را در سراسر جهان بدست آورده و این تعداد جدا از گیمرهایی است که بازی را به صورت آفلاین و به تنهایی انجام داده اند. نبردهای تاکتیکی بین کماندوهای نیروهای ویژه با تروریست هایی که در سراسر جهان به عملیات های خرابکارانه می پردازند. یوبی سافت از تمامی گیمرها برای این پشتیبانی تشکر و قدردانی کرده است.

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.