اپ تایم: معرفی Toggl؛اپلیکیشن مدیریت زمان

انسان های موفق همیشه برای رهایی از استرس، کارهای روزمره شان را مدیریت می کنند.این مدیریت زمان می تواند شامل زمان صرف شده برای نوشتن تکالیف، نوشتن یک پروژه برنامه نویسی یا یادگیری یک زبان جدید باشد.

برای اینکه متوجه این موضوع شویم که چه مقدار وقت برای یک کار خاص صرف کرده ایم نیاز به یادداشت کردن مداوم کارها طبق ساعت و دقیقه هستیم. اما با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی به این کار نیست! با استفاده از اپلیکیشن Toggl می توانید پروژه های مختلفی تعریف کرده و برای ثبت ساعت روی پروژه مورد نظر کلیک کنید تا اپلیکیشن به صورت اتوماتیک زمان را برای آن پروژه ثبت کند.

تگ ها (برچسب)

با استفاده از این قسمت می توانید تگ های مختلفی تعریف کرده و بر روی هر پروژه تک مورد نظر را اعمال نمایید. برای مثال اگر پروژه یادگیری برنامه نویسی را برای اپلیکیشن تعریف کرده اید، می توانید با دو تگ #یادگیری و #تمرین متوجه این موضوع شوید که چه مقدار برای یادگیری و چه مقدار برای تمرین کردن وقت صرف کرده اید.

کار تیمی

یکی از امکانات خوب Toggl Timer تعریف یک تیم و اضافه کردن اعضا به آن است.به صورتی که می توان با تعریف یک یا چند پروژه ،دوستان یا همکارانتان را به آن اضافه کنید تا آن ها هم بتوانند زمان ثبت شده خود را در یک پروژه مشترک ثبت کنند.

یکپارچگی

این اپلیکیشن توانسته به ارائه نسخه های مختلف از جمله وب،موبایل (اندروید و iOS) و یکپارچه کردن آن ها به یکی از بهترین برنامه های مدیریت زمان و پروژه تبدیل شود.

(13 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.