معرفی رسمی و تریلر بازی Call of Duty: Black Ops 4 با یک دنیا هیجان!

و در نهایت، ساعاتی پیش معرفی رسمی بازی Call of Duty: Black Ops 4 توسط Activision صورت گرفت. نسخه چهارم از این بازی را استودیوی Treyarch ساخته و در حین رونمایی رسمی، اعلام شده است که کار برای بهبود بخش هایی از بازی همچنان ادامه دارد. تنها نکته منفی در بازی Call of Duty: Black Ops 4 را می توان در نبود بخش تک نفره-آفلاین دانست؛ با این وجود سازندگان این بازی اعلام کرده اند که "زامبی مود" را به صورت آفلاین نیز در اختیار گیمرها قرار خواهند داد. به واقع این یک ریسک بسیار بزرگ برای Activision است که تمرکز نهایی این بازی را به شدت معطوف بخش آنلاین کرده و باید دید که آیا طرفداران و گیمرها از این وضعیت رضایت خواهند داشت یا خیر؟!

تریلر بازی چه اطلاعاتی را به همراه دارد؟ نخستین تریلر بازی حاکی از بالا رفتن کیفیت و باور پذیری بازی است؛ به لطف تحرک بالای مفاصل و تنوع بسیار بالای تجهیزات و سلاح، به طور حتم این بازی می تواند جایگزین جدید بازی Rainbow Six Siege باشد! از سوی دیگر، با دقت به تریلر بازی خیره شوید چرا که می توانید برخی از تجهیزات مانند سپرهای پرتابل مورد استفاده در بازی Rainbow Six Siege را در Black Ops 4 مشاهده نمائید.

با یک اشتباه، مانند Rainbow Six Siege سلامتی خود را از دست داده و دیگر قادر به بازیابی خودکار آن نخواهید بود. مسئله ای که در بازی پیشین کال آو دیوتی با ژانر جنگ جهانی دوم نیز شاهد آن بودیم. به واقع در بخش زامبی، شاهد پیشرفت های عجیب و جالب توجهی هستیم که تا کنون در هیچ یک از نسخه های این بازی نظیر آن را ندیده ایم. این نسخه دارای بخش بتل رویال است که با نام Blackout شناخته می شود. در آسمان و زمین، دریا و خشکی خواهید جنگید. این بازی در تاریخ 12 اکتبر 2018، مصادف با مهر ماه سال 97 خورشیدی برای پلتفرم های کنسول و PC راهی بازار می گردد.

 به طور حتم گیمرهای بخش آنلاین از انجام آن لذت خواهند برد. در ادامه از شما دعوت می کنیم تا با تریلر رسمی و جذاب این بازی با ما همراه باشید...

(20 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.