همه ویژگی های جدید اضافه شده به فیفا 19

کمپانی EA شب گذشته در جریان کنفرانس اختصاصی خود پیش از آغاز رسمی نمایشگاه E3 2018 مجموعه ای از تریلرهای متعلق به عناوین جدید خود را برای علاقمندان پخش کرد. یکی از این بازی ها که طرفداران بسیار زیادی در جهان دارد FIFA 19 به عنوان جدیدترین بازی از این سری است که تریلر و جزئیاتی از گیم پلی آن شب گذشته مشخص شده بودند. از جمله مهم ترین این تغییرات اضافه شدن حالت بازی لیگ قهرمانان اروپا پس از سال های انتظار کاربران بود. پس از گذشت چند ساعت حالا EA برخی از تغییرات فنی صورت گرفته در فیزیک و موتور بازی را نیز با رسانه ها در میان گذاشته است. در ادامه با این ویژگی های جدید از زبان EA آشنا خواهیم شد.

سیستم لمس توپ فعال

سیستم جدید به صورت بنیادین نحوه دریافت و ضربه زدن به توپ را تغییر می دهد و کنترل بیشتر و دقیق تر، روان تر بودن حرکت بازیکنان، خلاقیت بیشتر در حرکات تکنیکی و اضافه شدن تکنیک های فردی به بازیکنان را امکان پذیر خواهد کرد. برای مثال با اضافه شدن تکنیک های جدیدی مانند والی های تک ضرب برای کنترل توپ، استپ با پشت پا و یا حرکات ویژه بازیکنانی مانند نیمار می توانید یک گام از حریف در کنترل توپ و فضاسازی برای موقعیت گل پیش باشید.

تاکتیک های دینامیک

سیستم های تاکتیکی بازی کاملا بازطراحی شده اند تا بازیکنان بتوانند از تاکتیک های متفاوت و متنوعی در طول بازی استفاده کنند. تنظیمات تیم ها پیش از آغاز بازی حالا گزینه های بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار می دهد و در جریان بازی نیز امکان اجرای تغییرات بزرگتر و کلیدی تر فراهم است. هر تاکتیک شامل ترکیبی از سیستم چنیش بازیکنان، نحوه قرارگیری آنها در پست خود و راهبردهای تهاجمی و تدافعی است.

نبردهای 50-50

واکنش بازیکنان مشخص کننده نتیجه یک نبرد بر سر توپ های مرده یا نبردهای یک در برابر یک است. افزایش هوش بازیکنان و آگاهی آنها از شرایط زمین باعث نفسگیر تر شدن چالش بین بازیکنان در منطقه های مختلف زمین خواهد شد.

ضربات نهایی

در فیفا 19 سیستم جدیدی به نام Timed Finishing معرفی خواهد شد که کنترل بیشتری در زمان استفاده از توپ به بازیکنان میدهد. با دو بار فشار دادن کلید "شوت" در زمان حمله این قابلیت فعال خواهد شد؛ دقت و فاصله زمانی بین دو فشار دادن کلید شوت می توان دقت هر توپ و نحوه ضربه زدن به آن برای به ثمر رساندن گل را مشخص کرد. زمان بندی درست در اجرای Timed Finishing باعث ارسال توپ به زاویه هایی دقیق تر خواهد شد و در سمت مقابل، اجرای نادرست آن هم می تواند باعث از دست رفتن موقعیت گل شود. این قابلیت در تمامی شرایط بازی از جمله شوت های پشت محوطه جریمه، شوت های داخل محوطه جریمه و ضربات سر وجود خواهد داشت.

طراحی دقیق تر نحوه حرکت بازیکنان

با استفاده از سیستم انیمیشن سازی بهینه سازی شده و مدرن، بازیکنان طراحی شده در بازی هر چه بیشتر به دنیای واقعی شبیه خواهند بود و این نکته به خصوص در نحوه حرکت، دویدن و ضربه زدن آنها به توپ قابل مشاهده است. این ویژگی تمرکز بیشتری بر نحوه پوشش دهی فضاها توسط بازیکنان، درگیری های فیزیکی آنها و همچنین حرکات پا به توپ و بدون توپ خواهد داشت.

(14 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • محشره در ضمن از امسال لیگ قهرمانان هم اضافه شد و دیگه هیچ کم و کسری نداره و میشه گفت یکی از کاملترین نسخه های بازی خواهد بود:x

    0 پاسخ
  • عالیه اما همچنان pes رو ترجیح میدم

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.