E3 2018: بخش اول تریلرهای منتشر شده در کنفرانس مایکروسافت (Halo Infinite، Metro Exodus، SEKIRO، Gears of War 5 و Devil May Cry 5)

مایکروسافت شب درخشانی را در جریان کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2018 پشت سر گذاشت. مجموعه تریلرهای منتشر شده توسط این کمپانی باعث به وجد آمدن طرفداران کنسول بازی ایکس باکس شد که نتایج آن را می توان امروز در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مشاهده کرد. هر چند برخی از این بازی ها بین دو کنسول ایکس باکس و پلی استیشن مشترک هستند اما دیدن اولین نماهای ویدیویی از آنها در E3 2018 و کنفرانس مایکروسافت درست چیزی بود که طرفداران این کمپانی انتظار داشتند. با وجود بالا بودن تعداد تریلرهای منتشر شده در کنفرانس شب گذشته، تلاش شده مهم ترین آنها در دو بخش برای کاربران سخت افزار نمایش داده شوند. بخش اول به تریلر بازی های Halo Infinite، Metro Exodus، SEKIRO و Gears of War 5 و Devil May Cry 5  اختصاص دارد.

تریلر بازی Halo Infinite

کنفرانس شب گذشته با انتشار تریلر نسخه جدید Halo شکل رسمی به خود گرفت. با این حال اطلاعات زیادی درباره بازی، داستان و حتی زمان عرضه آن ارائه نشد. نکته جالبی که در این تریلر به چشم میخورد، حضور یک دستیار صوتی هوشمند آشناست! (قبلا هم گفته شده بود که کورتانا از دنیای Halo به ابزارهای واقعی مایکروسافت راه پیدا کرده است)

تریلر بازی SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE

اگر بازی Bloodborne را تجربه کرده باشید حتما با Sekiro هم آشنایی نسبی خواهید داشت. این بازی را می توان نسخه "نینجایی شده" از Bloodborne توصیف کرد که توسط توسعه دهندگان همین بازی ساخته شده است. شباهت های بسیار زیادی بین پارامترهای بازی نیز وجود دارد که از جمله می توان به فیزیک شخصیت اصلی و سلاح ها اشاره کرد.

تریلر بازی Metro Exodus

نسخه بعدی بازی مترو  در تاریخ 22 فوریه 2019 (اواسط بهمن ماه امسال) منتشر خواهد شد. در این تریلر به جز نمایش دنیای چشمگیر و نفسگیر Open world بازی جزئیات خاص بیشتری نسبت به کنفرانس های قبلی ارائه نشد.

تریلر بازی Gears of War 5

این بازی قرار سال آینده به صورت اختصاصی برای کنسول ایکس باکس عرضه می شود و به گفته مایکروسافت کاربران با آن به هیجان انگیزترین دنیای بازی های Gears of War قدم خواهند گذاشت. پشتیبانی از 4K و HDR با فریم ریت 60fps در کنسول ایکس باکس وان ایکس توسط مایکروسافت برای این بازی تایید شده. از جمله قابلیت های مهم اعلام شده برای آن می توان به حالت تک نفره، چند نفره آنلاین و چند نفره لوکال به صورت split screen (در یک نمایشگر) اشاره کرد.

تریلر بازی Devil May Cry 5

بازی "شیطان هم می گرید 5" قرار است بهار سال آینده رسما منتشر شود و مایکروسافت پشتیبانی از 4K و HDR را برای کنسول ایکس باکس وان ایکس در این بازی تایید کرده است. به گفته سازندگان، این بازی دنباله ای برای DMC 4 خواهد بود اما توضیحاتی درباره خط داستانی آن ارائه نشد.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.