تماشا کنید: تصاویری زیبا از بازی God Of War که برنده جایزه شدند

بازی گاد آو وار دارای یک حالت عکاسی است. اخیراً در یک مسابقه عکاسی کاربران بهترین تصاویر شکار شده از بازی خدای جنگ را منتشر کردند. این مسابقه به صورت رسمی و توسط پلی استیشن برگزار شده بود. با نگاهی به این تصاویر می توانیم دریابیم که تمامی برندگان این مسابقه تصاویر شگفت انگیزی را به اشتراک گذاشته بودند.

تصویری زیر که توسط John L ثبت شده است

این عکس از @gatirosho

Cristiano Bonora یکی از برندگانی بود که از هفته ها پیش از مسابقه در صفحه خود در شبکه اجتماعی Flickr تصاویر زیبایی از این بازی را به اشتراک میگذاشت. تصاویر بونورا اینقدر زیبا و هنرمندانه بود که تصور میشد عضوی از تیم بازاریابی و تبلیغات گاد آو وار آنها را به اشتراک گذاشته است نه فقط یک طرفدار. عکسی که او به خاطر در مسابقه پلی استیشن جایزه دریافت کرد را می توانید در بخش پایین مشاهده کنید.

اما کریستیانو عکس های زیبای دیگری نیز از این بازی شکار کرده بود که شما می توانید در ادامه مطلب آنها را تماشا بفرمایید. اگر هم علاقه دارید به آرشیو کامل عکس های او دسترسی داشته باشید، می تواند او را در شبکه فلیکر دنبال کنید.

(9 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • واقعا فوق العاده زیبا بودن عکس ها:xبهترین عکس ها از بهترین بازی دنیا... این سری عکس هاشو ندیده بودم، ممنون خانم نوربخش

    1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.