جزئیات اولین بسته الحاقی بازی We Happy Few منتشر شد

زمان زیادی تا عرضه بازی We Happy Few باقی نمانده و به تازگی توسعه دهنده این عنوان یعنی استودیو Compulsion Games جزئیات جدیدی از بسته الحاقی این بازی و همچنین سیزن پس آن منتشر کرده است . اولین بسته الحاقی یک حالت سند باکس است که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار میگیرد .

حالت سند باکس به کاربران اجازه می دهد تا دنیای بازی را به گونه ای که دوست دارند مانند اندازه یا تعداد دشمنان ماسک دار یا میزان منابع پخش شده در بازی را شخصی سازی کنند . علاوه بر این ، این حالت به کاربران این امکان را می دهد تا قوانین بازی را شخصی سازی کرده و به عنوان یک شخصیت ماسک دار به نام Wellie به بازی بپردازند . در حال حاضر زمان عرضه حالت سند باکس مشخص نشده است .

 علاوه بر بسته الحاقی ، بازی We Happy Few  دارای سیزن پس نیز خواهد بود که در ابتدا تنها برای کاربرانی نسخه Deluxe در دسترس خواهد بود اما پس از مدتی تمامی بازیکنان می توانند به آن دسترسی داشته باشند . سیزن پس بازی به کاربران اجازه می دهد تا به سه داستان اضافی با نام های Roger & James in: They Came From Below! ، Lightbearer و We All Fall Down دسترسی داشته باشند . شایان ذکر است که بازی We Happy Few در تاریخ 10 آگوست ( 19 مرداد ) برای پلتفرم های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد .

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.