جزئیات جدید از بخش مهمات بازی Destiny 2 Forsaken منتشر شد

 تیم توسعه دهنده بازی Destiny 2 Forsaken اخیرا در استریم رونمایی از مبارزات این بازی که در ماه سپتامبر در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت ، درباره برخی از تغییرات در بخش مهمات بازی صحبت کردند .  با توجه که در سیستم loadouts  به بازیکنان اجازه می دهد تا به سه سلاح مشابه تجهیز شوند ، ایجاد تغییرات در بخش مهمات بازی ضروری بوده تا بخش چند نفره بازی از حالت تعادل خارج نشود .

به عنوان مثال ، همیشه دو عدد از مهمات سلاح ویژه در زمان زنده شدن در اختیار بازیکنان قرار می گیرد اما اسثتثنا سلاح Trace Rifle  در زمان زنده شدن 40 انرژی به بازیکنان می دهد . حال در صورتی که بازیکنان دو سلاح ویژه را در اختیار داشته باشند میزان مهمات آنان در زمان زنده شدن نصف خواهد شد و تنها یک گلوله برای هر اسلحه در دسترس خواهد بود . علاوه بر این مهمات استفاده نشده سلاح های ویژه در صورت کشته شدن بازیکنان می تواند مورد استفاده سایر بازیکنان قرار بگیرد .

همچنین ماد های بازی نیز تغییرات قابل توجهی خواهند داشت . در زمان Dismantling سلاح ، ماه های مورد استفاده شده بر روی آن مستقیما به بخش inventory بازیکنان منتقل خواهد شد . ماد های زره ها نیز متناسب با کلاس های مختلف تغییر کرده اند و می توان از چندین ماد آماده سازی نارنجک بر روی زده استفاده کرد .

همچنین محتوای سال دوم بازی ، ماد های جدیدی مانند Backup Mag ( موجب افزایش ظرفیت خشاب خواهد شد ) ، Minor Spec (  موجب افزایش آسیب به دشمنان عادی خواهد شد ) ، Boss Spec ( موجب افزایش آسیب به دشمنان باس و وسایل نقلیه خواهد شد ) را به بازی اضافه خواهد کرد . لازم به ذکر است که با عرضه ماد های جدید ماد های سال گذشته دیگر در دسترس نخواهند بود .  بازی Destiny 2: Forsaken در تاریخ 4 سپتامبر ( 13 شهریور ) برای پلتفرم های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت .

 

 

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.