اضافه شدن دو سلاح جدید به بازی Battlefield V

استودیو DICE را باید خالق سری بازیهای Battlefield دانست که هر چند سال نسخه جدیدی از این فرنچایز شوتر اول شخص را با همکاری شرکت EA توسعه می دهد. در سال جاری شاهد رونمایی از نسخه جدید با نام Battlefield V بودیم که داستان آن در جنگ جهانی دوم سپری می شود و عنوان تیراندازی فوق العاده ای به شمار می رود.

همچنین توانسته امتیاز خوبی از سوی کارشناسان بازی دریافت کنند. در حالی که Battlefield V در ماه نوامبر منتشر شد، تاکنون آپدیت مختلفی از سوی DICE برای آن منتشر شده که در کنار برطرف کردن مشکلات موجود، ویژگی های جدید را نیز به بازی می افزاید.

حال به تازگی این استودیو اعلام کرده دو بازی جدید را به Battlefield V افزوده است. در 3 ژانویه 2019 آپدیتی منتشر می شود که دو سلاح جدید Ribeyrolles 1918 و M1897 Shotgun دربرمی گیرد. بازیکنان با دریافت بروزرسانی در سوم ژانویه سال آینده، می توانند از دو سلاح موردبحث در بازی استفاده کنند.

مدل Ribeyrolles سال 1918 یک مدل دوربین دار تک تیرانداز محسوب می شود و در سوی دیگر مدل دوم همانطور که از نامش پیداست، یک مدل شاتگان با قابلیت پرتاپ چند تیر همزمان است.

بدون شک هر یک از این سلاح ها قدرت تخریب بالایی دارند، بخصوص شاتگان که در نبرد نزدیک می توانند به سرعت دشمن را از پای درآورد. اما مدل اول برای کشتار دوربرد دشمنان مورداستفاده قرار می گیرد و کارآمد است.

Battlefield V در 20 نوامبر سال جاری برای پلی استیشن 4، پی سی و ایکس باکس وان منتشر شد. DICE اخیرا یک بروزرسان TTK را منتشر کرد که مشکلات موجود در این بازی را برطرف می سازد و بازیکنان نیز گزارش های مختلفی درباره مسئله موجود ارائه دادند.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی مراجعه کنید.

(16 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.