معرفی یک سایت جذاب برای پیانو زدن بدون هیچ مهارتی

در این مطلب قصد داریم تا یک سایت سرگرم کننده و جالب را در اختیارتان قرار دهیم تا حس پیانو زدن را تجربه کنید. در واقع پیانو زدن در این سایت نیاز به مهارت خاصی ندارد و هر کسی می تواند با کلیک بر روی دکمه های کیبرد آهنگ های خوب دنیا را بنوازد و حس پیانو زدن را تجربه کند.

سایت touch pianist یک سایت بسیار جذاب و سرگرم کننده است که می تواند برای علاقه مندان به نواختن پیانو جالب باشد. در واقع شما می توانید با ورود به این سایت آهنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و با کلیک بر کلیدهای کیبرد، به نواختن آهنگ مورد نظرتان بپردازید. شما می توانید آهنگ ها را با ریتم مورد نظرتان اجرا نمایید و در صورتی که آرام بنوازید، موزیک با ریتم آرام نواخته خواهد شد و در غیر این صورت ریتم آهنگ تند خواهد بود. در واقع شما تنها کاری که می کنید این است که بر اساس ریتم صحیح آهنگ، کلیک می کنید تا موزیک به درستی نواخته شود.

این سایت که می تواند ساعت ها شما را سرگرم پیانو زدن کند، از اپلیکیشن هایی نیز برخوردار است که می توانید اپلیکیشن آن را با عنوان Touch Pianist در گوشی های iOS و اندروید در اختیار داشته باشید. به طور کلی عملکرد آن بسیار ساده است و هر کاربری می تواند از آن بهره مند شود. اگر قبلا از این سایت یا اپلیکیشن هایش استفاده کرده اید، می توانید تجربیات پیانو زدن خود را با ما به اشتراک بگذارید.

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • عالی بود همیشه دوست داشتم پیانو زدن حس کنم و این سایت کمک کرد، تمام تلاشمو میکنم تا یک روزی بتونم یک پیانو خوب بخرم و یاد بگیرم چطور.....

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.