بازی Project Cars 3 در اوایل توسعه قرار دارد

بازیهای ریسینگ یا همان مسابقه ای آن هم در سبک اتومبیرانی دارای طرفداران بسیاری هستند. بخصوص آن که می توانند تجربه رانندگی با بهترین و سریعترین خودروهای روز دنیا داشته باشند. از جمله این عناوین باید به سری بازیهای شبیه ساز اتومبیلرانی Project Cars استودیو بریتانیایی Slightly Mad Studios اشاره کرد. اخیرا مدیرعامل این استودیو  Ian Bell در گفتگو با یکی از رسانه ها به اظهار نظری درباره نسخه جدید این آی پی پرداخت.

وی همچنین در انجمن GTPlanet نیز اظهار نظری درباره پروژه های استودیو Slightly Mad Studios داشته است. یکی از آنها بازی جدید Project Cars 3 می باشد که اطلاعاتی درباره آن آشکار کرد. او می گوید توسعه این نسخه در اوایل قرار داشته و به مرحله خاصی نرسیده تا رونمایی از آن صورت گیرد.

در این میان طرفداران نباید انتظار رونمایی در آینده نزدیک داشته باشند. انتظار می رود در Project Cars 3 علاوه بر پویایی بیشتر گرافیکی، شاهد حضور اتومبیل هیا قدرتمند روز دنیا باشیم و همچنین محیط های متفاوتی نیز در نظر گرفته شود. وی افزود که توسعه بازی در مرحله اولیه قرار داشته و حتی به طراحی روی کامپیوتر نرسیده، بلکه تیم در حال طراحی روی کاغذ هستند و بزودی به مرحله اجرا خواهد رسید.

Bell افزوده که تیم  Slightly Mad Studios از توسعه دو نسخه پیشین درس های گرفته و تجربه هایی کسب کردند تا بتوانند در نسخه سوم یا همان  Project Cars 3 بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. در این میان باید انتظار داشت سال 2020 یا اواخر سال 2019 شاهد رونمایی مختصری از این عنوان شبیه ساز ریسینگ باشیم. البته دقیقا مشخص نیست چه زمانی می توان شاهد رونمایی بود و شایعاتی هم در کار نیست. در بازی Project Cars 2 استقبال قابل توجه بود و استودیو Slightly Mad رضایت کاملی از نسخه پیشین داشته است

Ian Bell می گوید، تمرکز اصلی استودیو موردبحث ایجاد بازی سرگرم کننده با محتوایی غنی و گرافیک پویاتر از قبل می باشد. بنابراین احتمال دارد در  Project Cars 3 شاهد پیشرفت هایی باشیم که در نسخه های قبل تر با آن رو به رو نشدیم. به هر حال جزئیات کافی نیست و بازی Project Cars 2 نیز سال 2017 برای پلی استیشن 4، پی سی و ایکس باکس وان منتشر شد.

بنابراین باید منتظر ماند تا در سال جاری یا 2020 اطلاعات تکمیل و حتی تصاویر همراه با تریلری از این عنوان ریسینگ موردانتظار منتشر شود.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.