آماده سفر به نوستالژی بازی Hitman هستید؟

"ریمستر" کردن عناوین قدیمی تر در این روزها بسیار رایج شده است؛ پس از بازی هایی مانند Resident Evil، حالا نوبت به Hitman رسیده است تا یک نسخه هیجان انگیز ریسمتر شده را برای عرضه معرفی نماید. در حال حاضر بازی Hitman 2 به تازگی عرضه شده و حالا IO Interactive به همراه Warner Bros اعلام کرده اند که یک نسخه جدید موسوم به Hitman HD Enhanced Collection را به زودی معرفی خواهند کرد.

بازی Hitman HD Enhanced Collection به واقع شامل 2 بازی Hitman: Blood Money و Hitman: Absolution است که مجددا بهبود یافته و از منظر گرافیکی نیز تغییراتی را به همراه داشته است. بازی Hitman: Blood Money در سال 2006 و بازی Hitman: Absolution نیز در سال 2012 معرفی شده بود. بازی Hitman: Blood Money یکی از بهترین بازی های زمان خود و البته پر فروش ترین های سری هیتمن بود.

تغییراتی که در بازی Hitman HD Enhanced Collection صورت گرفته است، امکان اجرای بازی در دقت 4K با 60 فریم در ثانیه را ممکن کرده است. در بخش های گرافیکی نظیر بافت ها، رزولوشن، بازتاب نور، سایه ها و مواردی از این دست، تغییراتی ایجاد شده است. افزون بر بخش های گرافیکی، توسعه دهندگان این بازی بر روی کنترل نیز بهبود هایی را اعمال کرده اند که کنترل گیمر بر بازی هم با حداقل مشکلات همراه خواهد بود. این بازی برای کنسول های بازی Xbox One و PS4 در تاریخ 11 ژانویه منتشر خواهد شد؛ Hitman HD Enhanced Collection با قیمت 60 دلار عرضه می گردد.

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • :l:l:l

    :l:l:l

    0 پاسخ
  • عباس

    یادش بخیر اون زمونها عجب حالی میداد بازی اون هم هیتمن.:smiley5

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.