نسخه ی جدید iOS منتشر شد و در اختیار کاربران قرار گرفت

اپل به تازگی نسخه ی جدید و آپدیت سیستم عامل iOS را منتشر کرد و بسیاری از مشکلات این سیستم عامل را برطرف نمود. در واقع اپل در این بروزرسانی بر روی برطرف کردن خطاها و کشلات تمرکز کرد و سعی کرد تا تمامی باگ های موجود در نسخه ی قبل را از بین ببرد تا مجددا نظر کاربران را به خود جلب نماید.

اپل در بروزرسانی و انتشار نسخه ی iOS 12.1.3 در واقع قابلیت و امکانات جدیدی را ارائه نکرده و فقط باگ هایی چون مشکل اتصال صوتی و پخش صدا در آیپد، مشکل اتصال CarPlay در آیفون و اختلال نمایش تصاویر در بخش Message را برطرف کرد و به طور کلی نسخه ی بهتر و بهبود یافته ای از این سیستم عامل را در اختیار کاربران اپل قرار داد. کاربران می توانند با رفتن به بخش Software Update در بخش Settings این بروزرسانی را دریافت نمایند و از بهبود این سیستم عامل بهره مند شوند.

از سوی دیگر باید اشاره کنیم که بروزرسانی watchOS 5.1.3 هم منتشر شده در این بروزرسانی هم شاهد امکانات خاصی نیستیم در نتیجه این شرکت در بروزرسانی های اخیر خود به برطرف کردن مشکلات اکتفا کرده است. اپل سیستم عامل watchOS را نیز بهبود بخشیده و می توان گفت که تمامی مشکلات آن را برطرف نموده است. این شرکت امیدوار است که هیچ باگ و خطایی در بروزرسانی جدید این دو سیستم عامل کاربران را آزرده نکند و رضایت کاربران و طرفداران خود را بدست آورد.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.