بروزرسانی جدید اسکایپ با تغییراتی چشمگیر ارائه شد!

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که بروزرسانی جدیدی از اسکایپ را برای کاربران اندروید منتشر کرده و در این بروزرسانی قابلیت های پیشرفته ای را ارائه کرده است. در ادامه به معرفی قابلیت های جدید اسکایپ در بروزرسانی اخیر خواهیم پرداخت.

یکی از ویژگی های جدید اسکایپ در نسخه ی جدید، قابلیت دریافت پیام کوتاه برای دارندگان شماره اسکایپ است. همچنین قابلیت اشتراک گذاری مستقیم فایل های مختلف از OneDrive در اسکایپ وجود خواهد داشت در نتیجه با کلیک بر روی علامت + و انتخاب گزینه ی OneDrive می توانید به فایل های موجود در این فضای ابری دسترسی پیدا کنید.. در این نسخه ی جدید شما می توانید برای پیدا کردن دوستان جدید از روشی متفاوت استفاده نمایید. در واقع از بخش People You May Know می توانید لیستی از دوستان پیشنهاد و افراد جدید را مشاهده نمایید.

از دیگر قابلیت های جدید اسکایپ می توان به پنل مخاطبین جدید در این برنامه اشاره کرد. همچنین در این قابلیت جدید امکان شخصی سازی یا سفارشی کردن مخاطبین نیز وجود دارد. البته امکان اضافه کردن مخاطب جدید هم در این بروزرسانی وجود خواهد داشت. در این بروزرسانی مانند مانند تلگرام شاهد دانلود اوتوماتیک فایل ها در حالت پیش فرض خواهیم بود که می توانید این دانلود اتوماتیک یا خودکار را از بخش تنظیمات غیر فعال نمایید. هم اکنون می توانید این بروزرسانی منتشر شده از اسکایپ را از طریق فروشگاه گوگل برای سیستم عامل اندروید دانلود و نصب نمایید و از خدمات جدید این سرویس بهره مند شوید. سرویس اسکایپ هنوز یکی از بهترین سرویس ها برای برقراری تماس های ویدیویی آنلاین است و کاربران زیادی را در خود جای داده است.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.