ویندوز 10 در بروزرسانی بعدی خود بسیار رنگارنگ خواهد بود‍!

یکی از ویژگی هایی که در بروزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ که در ۱۰ آوریل ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد این است که تم های رنگارنگی ارائه خواهد شد. این قابلیت در تنوع بخشید در استفاده ی روزانه بسیار موثر خواهد بود و احتمالا نظر کاربران را به خود جلب خواهد کرد.

این قابلیت جدید به این صورت خواهد بود که با شخصی سازی رنگ ها می توانید نوار وظیفه ای پر رنگ و لعاب داشته باشید. در واقع شما در بروزرسانی بعدی ویندوز می توانید از رنگ های زیادی برای نوار وظیفه و منوها در نظر بگیرید در نتیجه فضایی متفاوت از قبل را مشاهده خواهید کرد. این ویژگی در واقع به شخصی سازی رنگ ها در بخش ها مختلف و به طور کلی قابلی ویندوز می پردازد.

این قابلیت ساده می تواند تحول مهم و قابل توجهی را برای کاربران به ارمغان آورد و به محیط ویندوز 10 تنوع ببخشد. برای فعال کردن این قابلیت باید وارد بخش Personalization از بخش Settings شوید و با کلیک بر گزینه های Title bars، Start، Taskbar و Action Center می توانید این قابلیت رنگارنگ را در این بخش ها اعمال نمایید. باید اشاره کنیم که ویندوز سعی دارد تا در نسخه ی بعدی قابلیت های چشمگیر تری را در اختیار کاربران قرار دهد و این قابلیت ها شامل بخش ظاهری ویندوز نیز خواهد بود. البته شایان ذکر است که کاربران اینسایدر می توانند با رفتن به بخش تنظیمات و کلیک بر روی گزینه ی Update از این قابلیت های جدید ویدوز بهره مند شوند.

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • Mosi

    عالی میشه ???

    1 پاسخ
  • جالبه ، کاش یه فکر اساسی هم برای رندر فونت ها بکنه ، البته تو صفحات 4کی خیلی به چشم نمیاد ولی ماها که رو فول اچ دی موندیم رو خیلی اذیت می کنه ، اصلا نمیشه بک گراند روشن گذاشت فونت ها افتصاح دیده میشه واقعا.

    1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.