بروزرسانی مرورگر کروم به نسخه ی 72 و قابلیت های پیشرفته ی این نسخه

به تازگی نسخه ی جدید مرورگر کروم برای کاربران ویندوز، مک، اندروید و لینوکس منتشر شده است. این نسخه در واقع نسخه ی 72 این مرورگر بوده که تغییرات جدید و قابلیت های جالبی را در اختیار کاربران قرار داده است. در ادامه به معرفی این نسخه ی جدید مرورگر کروم خواهیم پرداخت و قابلیت های پیشرفته و جدید این بروزرسانی را معرفی خواهیم کرد.

بروزرسانی مرورگر کروم به نسخه ی 72

در این نسخه تنظیماتی برای تکمیل رمزهای عبور در پرداخت یا هر بخش دیگر ارائه شده که کاربران می توانند در نسخه ی 72 مرورگر کروم با رفتن به بخش Autofill این تنظیمات را فعال یا غیر فعال نمایند. از سوی دیگر این نسخه با تغییرات ظاهری جدیدی نیست همراه خواهد بود که می توان به به نوار جستجو و نمایش نتایج تصویری هم اشاره کرد. باید اشاره کنیم که در این نسخه قابلیت  تکمیل و پیش بینی جستجو ها بدون توجه به میزان جستجو ارائه شده است در نتیجه نوار جستجویی پیشرفته در این نسخه ی مرورگر کروم در اختیارتان خواهد بود.

لازم به ذکر است که این مرورگر برای کاربران ویندوز قابلیت منحصر به فردی را ارائه کرده که کاربران می توانند با استفاده از Windows Hello وارد حساب کاربری خود شوند. همچنین برای کاربران مک هم امکان احراز هویت از طریق بلوتوث سیسستم وجود خواهد داشت. به طور کلی می توان گفت که این نسخه امنیت مورد نیاز کاربران را در نظر گرفته است.

قابلیت جدید دیگری که می توانیم به آن بپردازیم قابلیت cleanup بوده که امکان دسته بندی فایل های مشکوک را خواهد داد در نتیجه می توانید با رفتن به این بخش فایل های مشکوک را حذف کنید و فایل های سالم مجددا بازگردانید. به طور کلی قابلیت های بروز و کاربردی زیادی در این نسخه ارائه شده و در نسخه های بعدی هم شاهد قابلیت های بیشتری خواهیم بود. در حال حاضر نسخه 72 مرورگر کروم در اختیار کاربران قرار دارد و می توانید از قابلیت های این نسخه ی جدید بهره مند شوید.

(6 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.