قابلیت Instant View برای همه ی سایت ها در تلگرام ارائه خواهد شد

قطعا می دانید که اگر زمانی در تلگرام بر روی لینکی کلیک کنید وارد صفحه ای از تلگرام می شوید و اطلاعات سایت را در صفحه ای از تلگرام مشاهده خواهید کرد. این قابلیت در واقع یک نمایش فوری از یک سایت است که امکان نمایش محتوا را در اختیارتان قرار می دهد. این قابلیت Instant View نام دارد.

قابلیت جدید تلگرام

عملکرد این قابلیت به این صورت خواهد بود که شما لینکی را در تلگرام قرار می دهید و ربات Instant View با بررسی آن صفحه، سایت شما را در قالب یک صفحه ی ساده با نمایش تمامی محتوا ارائه خواهد کرد. البته مواردی وجود دارد که خود ربات به شما آموزش خواهد داد و می توانید به راحتی از آن بهره مند شوید و محتوای سایت خود را در Instant View ارائه کنید.

از این پس این قابلیت در اختیار تمامی سایت ها قرار خواهد گرفت و کاربران می توانند بدون نیاز به بارگیری یک صفحه ی سایت محتوای آن سایت را در بخش Instant View مشاهده نمایند. در واقع این قابلیت، بارگیری صفحات را سبک تر و سریع تر خواهد کرد و با شکلی ساده می تواند محتوای یک سایت را در اختیار کاربران قرار دهد. این قابلیت هم از محتوای متنی و هم از محتوای چند رسانه ای بهره برده است. از این پس تمامی سایت ها در Instant View قابل نمایش خواهند بود و نیازی نیست تا تغییراتی در سایت ها ایجاد نمایید تا این قابلیت در اختیارتان قرار گیرد.

(30 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • امیرحسین مقدم

    درود. نکته خاصی نیست. فقط اینکه کمی دقت بیشتر هنگام تایپ کردن ، هیچ کس را خسته نخواهد کرد.تنها در یک پنحم این متن ، سه اشکال تایپی و املایی و... وجود داشت.

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.