به همراه تریلر: اضافه شدن شخصیت های Kabal و D’Vorah به مورتال کمبت 11

تقریبا می توان گفت که هیچ یک از بازی هایی که برای سال 2019 آماده ریلیز بودند، از شر حواشی بی نصیب نماندند؛ بازی Mortal Kombat 11 نیز به دلیل تغییراتی که در افزودن "فایترها" به لیست این بازی داشت، چندین بار از سوی گیمر و طرفداران خود مورد انتقاد قرار گرفت. اینک استودیو NetherRealm اعلام کرده است که شخصیت های محبوب دیگری را نیز در لیست انتخاب های گیمرها قرار خواهد داد.

دو شخصیت جدید Kabal و D’Vorah که از نسخه های اولیه این بازی همواره در مورتال کمبت حضور داشته اند، اینک در Mortal Kombat 11 نیز نقش آفرینی خواهند کرد. شخصیت Kabal از نسخه ی Mortal Kombat 3 به بعد در چندین عنوان این بازی حضور یافته و یک جنگجوی سریع با حرکات و ضربات اختصاصی خود است. همچنین شخصیت D’Vorah که برای عده بسیار دوست داشتنی اما برای گروهی دیگر از گیمرها چندان مورد اهمیت واقع نشده بود نیز مورتال کمبت 11 را همراه خواهد کرد. این شما و این هم تریلر هیجان انگیز Kabal در Mortal Kombat 11 در زیر:.

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • کامبت سگا رو ما اون موقع وقتی بازی میکردیم شب و روز نداشتیم و زندگیمون این بازی ها بود الان هم اگه میزاشتن از زندگی لذت ببریم این نوع سرگرمی ها سن و سال نمیشناسه و همین الانش هم میتونسیم به همون اندازه دوران قدیم لذت ببریم ولی نمیزارن و زندگی رو به دلمون خون کردن که امیدوارم این دنیا و هر دنیای دیگه ای به دلشون خون بشه

    1 پاسخ
  • Hamid

    کابال:x:xجووونی یادت بخیررر:x:x:x

    1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.