جیمیل امکان ساخت چند ایمیل با یک حساب کاربری را می دهد

بر اساس گزارش ها ظاهرا از این پس جیمیل قابلیتی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد که این قابلیت می تواند امکان ساخت چندین ایمیل با یک حساب کاربری گوگل را در اختیار کاربران قرار دهد. کاربران برای مصارف مختلف مجبور به ساخت چندین حساب کاربری گوگل می شوند تا بتوانند از حساب ایمیل ها در زمینه های مختلف کاری یا غیر کاری استفاده نمایند در حالی که با وجود این قابلیت جدید، دیگر نیازی به ساخت یک حساب کاربری گوگل نخواهد بود و کاربران می توانند تنها با داشتن یک حساب کاربری گوگل به ساخت حساب های ایمیل مختلف بپردازند.

در واقع این قابلیت فقط امکان ساخت ایمیل های مختلف در یک حساب کاربری را می دهد. این قابلیت در واقع از غیر فعال ماندن برخی حساب های کاربری گوگل جلوگیری خواهد کرد و کاربران به هر منظوری مجبور به ساخت یک حساب گوگل نخواهند بود.

امکان ساخت چند ایمیل با یک حساب کاربری

برای دسترسی به این قابلیت تنها کافی است تا در حساب کاربری گوگل بر روی علامت + کلیک کنید و آدرس ایمیل مورد نیاز خود را وارد نمایید تا ساخته شود. برای مثال شما می توانید در حساب کاربری گوگل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید، از حساب های ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید بهره ببرید و در یک حساب گوگل از دو یا چند ایمیل استفاده کند. این قابلیت قطعا برای کاربران گوگل و جیمیل بسیار کاربردی خواهد بود و عملکرد خوبی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • حسین محمدی

    عزیز این هندل کردن چند میل در جمیل خودت . نه اینکه اجازه بده جمیل بسازی بلکه می تونی در جمیلت میلها رو هندل کنی .

    0 پاسخ
  • مجید

    عکس متن ربطی به جیمل ندارد ،!!!

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.