قابلیت های جدیدی که در نسخه 73 مرورگر کروم ارائه خواهند شد!

نسخه 73 مرورگر کروم در 12 مارس 2019 با قابلیت های جدید ارائه و منتشر خواهد شد. این مرورگر در نسخه 73، قابلیت ها و ویژگی های کاربردی و منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد که در ادامه به معرفی این ویژگی ها و امکانات جدید آن خواهیم پرداخت. قبل از اینکه جزییات بیشتر را در اختیارتان قرار دهیم لازم به ذکر است که هنوز برخی از این امکانات به طور قطعی مشخص نشده اند و احتمال دارد که برخی از آن ها در نسخه های بعدی این مرورگر در اختیارتان قرار گیرند.

قابلیت Dark Mode در سیستم عامل Mac

قابلیت Dark Mode

قابلیت Dark Mode یکی از قابلیت های کاربردی است که کاربران همیشه به آن نیاز داشته اند. این قابلیت در نسخه 73 یا 74 در اختیار کاربران Mac قرار خواهد گرفت. در واقع این قابلیت به تم های موجود در کروم برای کاربران مک اضافه خواهد شد و می توانند از این تم تاریک یا حالت Dark Mode برای استفاده در محیط های تاریک بهره مند شوند.

گروه بندی زبانه ها

گروه بندی زبانه ها

در مرورگر کروم می توانید به طور همزمان از 30 تب باز استفاده کنید. البته تعداد این زبانه در هر بروزرسانی افزایش خواهد یافت اما قابلیت جدیدی نیز ارائه خواهد شد که امکان گروه بندی و دسته بندی زبانه ها و تب های مختلف را در مرورگر کروم فراهم می کند. در نتیجه با این شیوه می توانید به زبانه های خود سازمان بدهید. این قابلیت عملکرد خوبی در مدیریت زبانه ها خواهد داشت و قطعا مورد توجه کاربران مرورگر کروم قرار خواهد گرفت.

قابلیت تصویر در تصویر

قابلیت تصویر در تصویر

یکی از ویژگی های جذاب مرورگر کروم در نسخه 73، پشتیبانی از قابلیت تصویر در تصویر یا PiP است. این قابلیت در نسخه ی 70 ارائه شده و در نسخه 73 با قدرت بیشتر و بهبود یافته تری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین ارائه ی قابلیت Auto PiP دسترسی به این قابلیت را در نسخه 73 به صورت خودکار ارائه می دهد.

بهبود تنظیمات همگام سازی

بهبود تنظیمات همگام سازی

منوی Sync در نسخه ی بعدی کروم می تواند تمامی تنظیمات را به طور بهبود یافته همگام سازی و یا Sync نماید در نتیجه شما بهتر می توانید از این قابلیت بهره ببرید و از سرویس ها کروم استفاده کنید. این قابلیت در زمینه امنیت داده ها نیز عملکرد خوبی خواهد داشت و برای سرویس ها گوگل بسیار مناسب خواهد بود.

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.