تماشا کنید: اولین تریلر رسمی داستانی بازی مورتال کامبت 11 منتشر شد

تا امروز مشخص شده است که بسیاری از شخصیت‌های شناخته شده سری بازی‌های مورتال کامبت و بازگشت تعدادی از آن در مورتال کامبت 11 تأیید شده است. آرون بلک، کسی کیچ و جکی بریگز  که اولین بار در بازی Mortal Kombat X حضور پیدا کرده بودند، حالا با انتشار تریلر داستانی جدید، معلوم شد که در میان جنگجویان بازی آینده مورتال کامبت نیز حضور خواهند داشت. کسی کیج دختر سونیا بلید و جانی کیج می‌باشد، در حالیکه جکی بریگز هم دختر جکس است. ارون بلک هم یک سرباز مزدور به حساب می‌آید.

این تریلر بیشتر بر روی شخصیت کرونیکا و تلاش او در رابطه با درست کردن وضعیتی که توسط ریدن و تلاش وی جهت ترکیب دو جهان موازی برای بازگرداندن اوضاع به حالت عادی انجام شده بود، تمرکز کرده است. از این رو شخصیت‌های شناخته شده‌ای مانند جانی کیج که در کل سری بازی‌های مورتال کامبت آنها دیده بودیم در کنار شخصیت‌های جدیدتری که در بازی قبل برای اولین بار معرفی شده بودند به نمایش درآمده‌اند. این تریلر تقریباً همه شخصیت‌های جدید در سکانس‌های از داستان به نمایش گذاشته و قسمتی از حرکات مبارزه‌ای آنها که احتمالاً جزء ضربات Fatality این شخصیت‌ها است را نشان می‌دهد.

استودیوی بازی سازی NetherRealm قصد دارد تا نسخه تست بازی مورتال کامبت 11 را در تاریخ 15 تا 17 مارچ (24 تا 26 اسفند) عرضه کند. البته این تست بسیار محدود و تنها برای بازیکنان در ایالات متحده در دسترس خواهد بود و تنها کاربران پلی استیشن 4 و Xbox One می‌تواند آن را بازی کنند. یک نسخه بتای دیگر از این بازی هم از 28 تا 31 مارچ (8 تا 11 فروردین) برای Xbox One و PS4 برای پیش‌فروش در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت پیش‌فروش کاربران می‌تواند با شخصیت Shao Kahn نیز بازی کنند. در نهایت بازی در تاریخ 23 اپریل (3 اردیبهشت) برای نینتندو و سیستم‌های خانگی نیز عرضه خواهد شد.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.