بعد از مدت‌ها انتظار سرانجام تریلر تماشایی بخش Firestorm بازی بتلفیلد V منتشر شد

بعد از انتشار اولین تریلر بازی بتلفیلد V در سال گذشته انتقادهای شدیدی به سازندگان بازی درخصوص این تریلر و هیجان و نکات مربوط به بازی در آن توسط گیمرها مطرح شد. کار به آنجایی کشید که سازندگان بازی در تریلر دیگری با محتوای متفاوت سعی کردند تا دوباره دل گیمرها را بدست بیاورند. پس از تمام این حاشیه‌ها، بازی بتلفیلد V بالاخره منتشر شد و از آن زمان تاکنون بسته‌های الحاقی مختلفی نیز برای آن ارائه شده است. اما از همان تریلرهای ابتدایی یک حالت بازی به چشم می‌خورد که حتی برای کسانی که طرفدار سری بازی‌های بتلفیلد هم نبودند، جذاب بود و آن چیزی نبود جز حالت بتل رویال برای این بازی.

اکنون بالاخره پس از گذشت مدت زمان زیادی اولین تریلر سینماتیک از بازی بتلفیلد V بخش Firestorm منتشر شده که اولین نگاه به جزئیات این بخش را در قالب کلیپی جالب و تماشایی به نمایش می‌گذارد. مهمترین چیزی که موقع تماشای این تریلر باید بدانید اینست که این یک تریلر سینماتیک تهیه شده از موتور گرافیکی بازی است و وممکن است تفاوت‌های زیادی با آنچه در نسخه گیم‌پلی نهایی بازی می‌بینیم داشته باشد. اما طبق گفته سازندگان بازی بخش زیادی از محتوای اصلی حالت فایرستورم در این ویدئو به نمایش درآمده است.

از ابتدا می‌بینیم که چندین هواپیما گروه‌هایی از سربازان را به نقشه‌ای از بازی که به‌طرز جالبی از همان ابتدا در حصر دایره‌ای سوزان قرار گرفته می‌رساند. بعد از فرود سربازانی را می‌بینیم که طبق اطلاعات منتشر شده می‌توانند همان شخصیت‌هایی باشند که هر گیمر از آنها در بازی مالتی پلیر استفاده کرده است. گروه چهار نفره بدشانس این ویدئو دقیقاً در کنار گروه دیگری فرود می‌آیند که بلافاصله بعد از اطلاع از حضور آنها به سمت نزدیکترین ساختمان جهت پیدا کردن سلاح برای مبارز و پناه گرفتن خیز برمی‌دارند. طی یک تنش طنزآمیز می‌بینیم که می‌توان از طریق شلیک منور درخواست بمباران توپخانه کرد. پس از آن در صحنه‌های بعدی تراکتور معروفی که پیش از این در تیزرها و تریلرها دیده بودیم را مشاهده می‌کنیم، که این بار به‌طور مشخصی می‌بینیم که قادر است یک سرنشین به عنوان راننده و یک سرنشین به عنوان اپراتور سلاحی که می‌تواند همراه خود بکشد را حمل خواهد کرد.

اتفاقات این تریلر اگرچه خشن و بی‌رحمانه، اما توام با چاشنی طنز هستند، که به جذابیت آن افزوده است. در یکی از مهمترین بخش‌های تریلر بالاخره هلی‌کوپتر قابل استفاده‌ای را می‌بینیم که گروهان 4 نفره بدشانس از آن برای فرار از دایره سوزان که به آنها نزدیک می‌شد استفاده می‌کنند. حتی خودروی آبی-خاکی را می‌بینیم که توسط گروه دیگری از درون برکه مستقیماً مسیر خود را به سمت خشکی ادامه می‌دهد. سلاح‌هایی که در این تریلر می‌بینیم، هیچ تفاوتی با سلا‌ح‌های نسخه اصلی بازی ارائه شده، ندارند. البته این موضوع را در مورد سلاح‌های سوار بر وسائل نقلیه نمی‌توان با این قطعیت بیان کرد.

از جمله نکات دیگری که تا پایان این ویدئو می‌‎بینیم، خودورهای زرهی هستند که توسط چتر در نقاط مختلف نقشه فرود می‌آیند و همینطور تانک غول پیکری که در آخرین لحظات تریلر تصویری کوتاه از آن می‌بینیم. به نظر می‌رسد برای بدست آوردن این تانک باید ریسک سروصدای و آژیر بلندی که هنگام بازکردن درب مخفیگاه آن شنیده می‌شود را به جان بخرید. بخش Firestorm بتلفیلد V قرار است که 11 روز دیگر برای این بازی عرضه شود. در پایان از شما دعوت می‌کنیم این تریلر جذاب را تماشا بفرمایید: (لینک دانلود ویدئو)

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.