خرید مستقیم از طریق اینستاگرام به شکلی جدید ارائه خواهد شد!

اینستاگرام به تازگی اعلام کرده که امکان خرید مستقیم از طریق این برنامه میسر شده است و کاربران می توانند بدون خروج از اینستاگرام و انتقال به برنامه ای دیگر از این شبکه خرید نمایند. این قابلیت در حال حاضر برای کاربران ایالات متحده امکان پذیر است و فروشگاه ها و برندهایی تجاری چون Zara، Nike، Adidas، Kylie، Prada، Mac، H&M، Burberry، Uniqlo، Cosmetics و Michael kros در حال حاضر می توانند از طریق اینستاگرام و بدون هیچ سرویس دیگری به طور مستقیم از این شبکه محصولات خود را به فروش برسانند. البته اینستاگرام اعلام کرد که در ماه های آینده از برندهای بیشتری را پشتیبانی خواهد کرد در نتیجه این قابلیت خرید مستقیم از اینستاگرام، به زودی در سراسر جهان گسترش خواهد یافت.

عملکرد خرید مستقیم از اینستاگرام

خرید مستقیم از اینستاگرام

عملکرد این قابلیت جدید به این صورت است که شما می توانید بر روی برچسب قیمت و خرید یک پست کلیک نمایید و جزییات بیشتر را مشاهده کنید. در ادامه می توانید جزییات حمل و نقل خود را انتخاب کنید و تاییدیه خرید را انجام دهید. در ادامه جزییات پرداخت در اختیارتان قرار خواهد کرد که می توانید اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید و در نهایت خرید و سفارش خود را ذخیره نمایید. در واقع از این طریق شما می توانید تمامی سفارشات خود را در اینستاگرام مدیریت کنید. باید بگوییم که اینستاگرام به تازگی از شبکه های پرداخت مختلف پشتیبانی کرده و امکان خرید مستقیم و پرداخت مستقیم در این شبکه امکان پذیر خواهد بود.

بر اساس بررسی ها مشخص شده که در هر پست خرید، بیش از 130 میلیون کلیک صورت می گیرد و این رقم در ماه سپتامبر 40 میلیون بیشتر شده است در نتیجه این نشان می دهد که مردم به خرید از اینستاگرام اعتماد و علاقه دارند. به همین دلیل این قابلیت جدید روند جدیدی را در تجارت الکترونیک و خرید آنلاین ارائه خواهد کرد. امیدواریم که این قابلیت در اختیار کاربران ایرانی نیز قرار گیرد.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.