فایرفاکس در بروزرسانی جدید خود قابلیت های کاربردی را ارائه خواهد کرد!

مرورگر فایرفاکس در نسخه 66 خود قابلیت عدم پخش خودکار ویدیوها و موسیقی را ارائه کرده و البته امکان تنظیم این قابلیت نیز وجود خواهد داشت. در ادامه توضیحات بیشتری را در راستای این قابلیت جدید در بروزرسانی اخیر فایرفاکس در اختیارتان قرار خواهیم داد.

قابلیت های جدید فایرفاکس در نسخه 66

موزیلا به تازگی اعلام کرده که پخش صدای هر گونه محتوای ویدیویی و صوتی که تبلیغاتی باشند را غیر فعال خواهد کرد و البته امکان فعال کردن آن توسط کاربران وجود خواهد داشت. همچنین تنظیماتی در این راستا در اختیار کاربران قرار گرفته است که می توانند فقط برخی سایت ها را در وضعیت عدم پخش محتوای صوتی و تصویری قرار دهند و برای برخی سایت های دیگر استثنا قائل شوند. به طور کلی این قابلیت بسیار کاربردی خواهد بود و از پخش ناگهانی صدا در مرورگر فایرفاکس جلوگیری خواهد کرد. در واقع این موضوع یکی از معضلات تبلیغات را حل کرده و قطعا خبر خوبی برای کاربران خواهد بود.

از سوی دیگر قابلیت کاربردی دیگری در این نسخه ارائه خواهد شد که به کاربران امکان جستجو در تمامی زبانه های مرورگر را خواهد داد در نتیجه به راحتی می توانید متن مورد نظر یا محتوای موردنظرتان را از زبانه های مختلف پیدا کنید. از دیگر قابلیت های این نسخه می توان به قابلیت های امنیتی این مرورگر نیز اشاره کرد. موزیلا در نسخه بروزرسانی فایرفاکس از متدهای شناسایی اثر انگشت، تشخیص چهره و اسکن چشم نیز بهره برده در نتیجه کاربران می توانند برای امنیت بیشتر مرورگر خود، از این موارد امنیتی بهره مند شوند. نظرات خود را در راستای قابلیت های جدید مرورگر فایرفاکس با ما در میان بگذارید.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • سلام..

    برادران خواهران :emoji1:emoji1سال نو همه‌تون مبارک باشه.. سال خوبی‌رو براتون آرزومندم... ایشالا که همه‌تون موفق باشین نه فقط امسال بلکه همیشه.. =smile=smile

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.